Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti hogyan mutatnátok be...

Ti hogyan mutatnátok be külföldi barátotokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A barátomat szeretném bemutatni a szüleimnek. Csak egy gond van. Nem tud magyarul. A szüleim pedig nem tudnak angolul. Ti hogyan mutatnátok be? Lehetséges egyáltalán?

Ha van személyes tapasztalatotok,írjátok le légyszi!


2018. ápr. 29. 23:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Majd te forditasz. Nalunk soha nem volt ebbol baj, eszembe se jutott ilyesmi. Legalabb nem lesz koztuk komolyabb kapcsolat, es megusszatok minimum egy oldalrol a csaladi vitakat :"D.
2018. ápr. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Forditasz es kesz.
2018. ápr. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem a kérdést. Milyen más megoldás lehetne, mint hogy te leszel a "tolmács"?
2018. ápr. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Mindjárt kisül,hogy te sem tudsz angolul? Vagy hogy-hogy nem jutott eszedbe az a megoldás,hogy tolmácsolsz?
2018. ápr. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát csak ha mondjuk én épp nem vagyok ott,vagy valami. Meghát ugye így nem is igazán tudnak beszélgetni fesztelenül. A testvéreim párjaival nagyon jó viszonyban vannak,akkor az enyémmel szerintetek nem lesz soha szoros kapcsolatuk?
2018. ápr. 30. 08:46
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan lenne, ha nincs közös nyelvük?
2018. ápr. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Tanithatod a baratodat is magyarra, nem fog belehalni. Nyilvan nem kell magasfizikarol tudni tarsalogni, de azert egy nagyon alapot igazan elsajatithat.
2018. ápr. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%

Minek viszel haza külföldi párt, ha ennyit nem tudsz kezelni?


Unokatesóm felesége holland, nem volt közös nyelv, mégis megoldották, mert akarták mindannyian.

Elhadonásztak, rajzoltak, így kommunikáltak a szülők meg a nő, de nem akadtak fenn ilyen apróságon :)

2018. ápr. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt férjem ír, soha nem volt probléma. Fordítottam ha kellett, ő is tanult egy kicsit magyarul és anyumék is angolul. Ez így fair. Sosem csinált ebből senki problémát nálunk.
2018. ápr. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem amerikai a felesegem es nem beszel magyarul, szuleim meg angolul nem tudnak.

Forditottam nekik, mikor Magyarorszagon voltunk, de mikor nem voltam ott akkor anyam mutogatott meg rajzolt neki :D

Siman egyedul hagyhattam veluk a hazban mert valahogy megertettek egymast.

2018. ápr. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!