Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Képesek lennétek a gyereketeke...

Képesek lennétek a gyereketeket/unokátokat nem látogatni hetekig a veszekedés miatt?

Figyelt kérdés

Anyóssal egy lakásban lakunk, a háztartásunk külön. 3 éve megy így! 3 gyereke van, szeretett volna mindhárom életébe erősen beleszólni, ezt nem engedte a másik 2, viszont az én párommal szemben kihasználta hogy mindig hatott nála a bőgés, hisztizés..

2 éves a lányunk, eddig annyiszor lépett be szó nékül anyós az ajtónkon ahányszor akart, pedig nagyon idegesítő volt, hogy még bugyiba rohangáltam reggel de ő már ott libegett..tett.-vett ahogy neki tetszett, mindent úgy akart ránk erőltetni ahogy neki megfelelő lett volna, gyerek holmikat is úgy rendezte ahogy neki épp jó volt, nem törődve azzal hogy kértem, bízza rám...a válasz mindenre hogy csak segít és ha nem tetszik majd visszapakolom...ezzel több kárt csinált mint hasznot.

egy kis baleset során nem voltunk itthon másfél hétig, ezlatt ő minden cuccainba belenézett, átolvasott, mindent elpakolt, és feltakarított, mert szerinte kupi és mocsok volt, igaz nála nem élnek gyerekek, ott mindig rend van, és ha máár pár edényt a gyerek kiszed, vagy a ruhákkal szórakozik épp akkor neki már rendetlen a ház. év elején meguntam hogy mindig mindre beszól, és mindenkinek elterjesztette hogy milyen trehányak vagyunk azaz csak én mert az ő fia dolgozik estig..

egyik januári délután ismét bejött, pakolt, mintha ott se lettem volna, kértem ne tegye nem értette..erre flegmán elkezdett nekem pampogni, hogy milyen mocskos a ház takarítsak alaposabban stb...erre hirtelen annyit mondtam hogy "kifelé innen"

erre úgy megsértődött, hogy azóta nem jön be hozzánk, ha a páromtól akar valamit, bekiabál, a gyerekhez se jön be, akkor látja, amikor megynk valahová és összefutunk. Hozzám konkrétan egy szót se szól, de még köszönni se tud.

azóta megy a leszólogatás, hogy mert ő nem eszik sokszor mert fizeti a rezsit...jelzem, nagyon sokszor felesbe akartunk beleadni, de mindig sunyiba visszahozta a pénzt, a számlát meg eldugta, mondván hogy ennyivel besegít fogadjuk el...hallottuk több embertől a városban, hogy "anyósom mesélte hogy alkoholt ittunk azért volt a baleset a kislánnyal..."...lesült a képemről a bőr, amikor ezt hallottam! és még ő van megsértődve.

Mi erről a véleményetek?


2014. márc. 5. 13:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
31%

Nem olvasom végig ezt a sok sületlenséget, de az én tuti receptem az ilyen helyzetekre:

Külön kell költözni, saját lakásba, vagy bérleménybe.

Az anyóssal való kapcsolatra a távolság szinte kivétel nélkül pozitív hatással van.

2014. márc. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
35%
Felnőni 3 gyerek után és saját lakást bérelni.
2014. márc. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
És azvalkoholista új apósról csak egy fél mondatot írtál? Ugye tegnap óta már elköltöztetek? A gyereknek szerinted jó ez a légkör? Ha eddig csak rezsi egy részét fizettétek, semmi albérletet, biztos jó sokat tudtatok félretenni, ugye?
2014. márc. 6. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

internetet is mi fizettük mindig is, mit ő is használ, az ált.10-12 ezer. egyébként anyós sem dolgozik.egyedül víz és villanyt kell fizetni, a víz 3500 volt most, meg is lepődtünk, mert ő soha nem mondta el és meg sem mutatta mennyik a számlák, a villanyt meg eltette, és hiába kérnénk.

ha rosszul írtam, párom papájának a testvére adta a lakást.

2014. márc. 6. 08:54
 15/15 A kérdező kommentje:
az alkoholista "apósról" annyit, hogy neten ismerkedtek meg, 5hónap után összeházasodtak, és ideköltözött...nincs gyereke, nem is szereti őket, ezt meg is mondta anyósnak, éss szó szerint megtiltotta hogy ottlegyenek a gyerekek, unokák. pontosabban választás elé lett anyós állítva, vagy a gyerekek maradnak távolabb mint eddig voltak, vagy ő megy el, és anyós a pasit választotta, mondván, hogy az egész élete a gyerekeié volt, mostmár intézzék úgy a dolgaikat ahogy akarják..az én gyerekemhez is csak amiatt rohangált át, mert egyrészt egy lakásban vagyunk másrészt meg ő lett a kiskedvence, ami szerintem undorító dolog.
2014. márc. 6. 08:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!