Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom mindent kidobál ami...

Anyósom mindent kidobál ami szerinte egészségtelen! Meddig lehet ezt ép ésszel kibírni?

Figyelt kérdés

Szombat óta van nálunk, mert apósommal nagyon összevesztek, és "nincs hova mennie". Gondoltam, 1-2 hétig kibírjuk együtt. De én nem bírom.

Kidobálta az erkélyről az üdítőket (mindig van itthon 1-1 üveg üdítő, ha váratlan vendégek érkeznek), mert azt ő úgyse issza meg és már biztosan ránk romlott. A chipsekkel ugyanez a szitu.

Tegnap vettem joghurtot ami 50%-os volt, ma akartam megenni ebéd után, mire hazaértem a kukában volt! Anyósom azt mondta: "dehát lejárt a szavatossága!".

Tegnap jó szándékúan mosni akart, elindította a mosógépet, még 1/4-ig sem volt.

Ma el kellett mennie boltba, mert elfogyott a sárgarépa. Bejött a munkahelyemre, hogy adjak már neki 5-10 ezer ft-ot mert neki nincs pénze hogy nekünk bevásároljon. (Kb 2-3 szem répa kellett volna a leveshez)

Nem dobhatom ki az utcára, mert a párom édesanyja. De mégsem tudom tolerálni!! :(


2014. márc. 4. 15:45
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Beszéljetek az apóssal, hogy ezt sürgősen csinálja vissza,mert ő vette feleségül.

A hölgy vendég nálatok, ti ketten (ha gyerek nincs) vagytok egy család.

Jó, ha szereti a fiát, de nem otthon van: ne rendezkedjen!

2014. márc. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!