Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom mindent kidobál ami...

Anyósom mindent kidobál ami szerinte egészségtelen! Meddig lehet ezt ép ésszel kibírni?

Figyelt kérdés

Szombat óta van nálunk, mert apósommal nagyon összevesztek, és "nincs hova mennie". Gondoltam, 1-2 hétig kibírjuk együtt. De én nem bírom.

Kidobálta az erkélyről az üdítőket (mindig van itthon 1-1 üveg üdítő, ha váratlan vendégek érkeznek), mert azt ő úgyse issza meg és már biztosan ránk romlott. A chipsekkel ugyanez a szitu.

Tegnap vettem joghurtot ami 50%-os volt, ma akartam megenni ebéd után, mire hazaértem a kukában volt! Anyósom azt mondta: "dehát lejárt a szavatossága!".

Tegnap jó szándékúan mosni akart, elindította a mosógépet, még 1/4-ig sem volt.

Ma el kellett mennie boltba, mert elfogyott a sárgarépa. Bejött a munkahelyemre, hogy adjak már neki 5-10 ezer ft-ot mert neki nincs pénze hogy nekünk bevásároljon. (Kb 2-3 szem répa kellett volna a leveshez)

Nem dobhatom ki az utcára, mert a párom édesanyja. De mégsem tudom tolerálni!! :(


2014. márc. 4. 15:45
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
89%
Drága mama, maga itt vendég. Ha segítségére lesz szükségem a háztartásban, akkor kérni fogom. Addig pedig azt kérem, hogy ne változtassa meg az életünket, mert nekünk így jó ahogy eddig volt. Pont.
2014. márc. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
87%
"Anyuka, legyen szíves ne dobja ki azt, ami MÁS pénzén lett véve.
2014. márc. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
88%

Odaállsz szépen elé és megmondod, hogy anyuka kedves, a mi házunkban ne rendezkedjen és a mi pénzünkből vásárolt holmikat ne dobálja a kukába, legyen szíves. Pont.

Ha nincs annyi agya, hogy ezen ne sértődjön meg, holott ezt külön szóvá sem kellene tenni, mert ugye, ez a minimum, akkor az az ő (és nem a te) baja.

2014. márc. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
86%
Anyuka, a mi pénzükön vett dolgokat ne dobálja ki, mert a végén anyuka lesz kidobva.
2014. márc. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
76%

Az anyósodat kellene kidobni,ha ennyire egészségtelen,mert

neki már biztosan lejárt a szavatossági ideje!

2014. márc. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
85%

Nem csodálom, hogy összevesztek apósoddal... ép eszű ember nem bírná ki ezt a nőt!!

Én nem a pároddal hanem a kedves mamával beszélnék! Ha párodat érdekelné a dolog akkor már ő mondta volna az anyjának, hogy ez így nincs rendjén, de őt szerintem különösebben nem zavarja!

Beszélj anyósoddal, hogy szívesen látjátok őt nálatok, de az életetekbe ne szóljon bele, mond el neki, hogy az engedélyed nélkül ne dobjon ki semmit! Ha nem tetszik neki akkor ott az ajtó!

2014. márc. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem ezt a párodnak kellene vele megbeszélnie. De ha már nem bírod tovább, határozottan mondd meg az anyósodnak, hogy ha már szívességet tettetek és befogadtátok, akkor legyen szíves ne a ti pénzeteket pazarolni, és nem neki veszitek az összes innivalót és ételt... szóval az egy dolog, hogy ő nem enné / inná meg, de megjárja, ha ki mer dobni még egyszer olyan holmit, amit ti vettetek a saját pénzeteken... én azt is megmondanám neki, hogy nézzen már magában, milyen helyzetben van ott, és mennyi joga van kidobálni a holmijaitokat. És mondd meg, hogy majd TI bevásároltok a TI pénzeteken azt, amit TI ennétek. A sajátjára meg ha nem tudja megszerezni a pénzt, akkor legalább ne a tieteket hajigálja ki, mert nálatok sem terem a pénz a fán.
2014. márc. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
57%
Először elmondod a párodnak,hogy legközelebb jól leszólód az anyukát,mert a kajak a te pénzeden is van.Aztán ha már beszóltál neki és mégsem hagyja abba akkor te leszel kidobni az ő kedvenceit mondván azok is károsak és a többi,plusz semmire nem adsz pénzt ,engedélyt .Addig nyüstölöd amíg önszántából haza nem megy.
2014. márc. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
81%
Szerintem kezd el te is ki baszkodni az ő cuccait valamilyen indokkal.
2014. márc. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Mire hazaértem, a hűtő tartalmának a fele eltűnt.

Főzött egy csomó kaját, és lefagyasztotta... Mert hogy én nem tudok főzni, és hogy a pici fiának legyen mit ennie.

Vettem magamnak egy energiaitalt, az orra előtt felbontottam és megittam. Na amit én ezért kaptam.... :D

Azt mondta reméli nem vagyok terhes, és nem mérgezem az ő leendő unokáját...

2014. márc. 6. 22:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!