Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit mondanátok anyósotoknak...

Mit mondanátok anyósotoknak ha gyermekeket születésekor feltenné azt a kérdést?

Figyelt kérdés
"mit kezdjek én egy unokával,10évvel ezelött kellett volna"a páromnak akkor volt egy nagy szerelme...

2013. ápr. 26. 15:40
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
82%

13.

én is ezt pedzegettem az 5. hsz-ben, azonnal le is pontoztak 0%-ra. aztán kiderült, h csak van abban valami, amit mondok...

2013. ápr. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
81%

Édesanyámat 40 éve utálja az anyósa... Édesapám nagy ívben sz.rik a véleményére, vagyis megmondta neki, hogy szépen, csendben, MAGÁBAN utálkozhat, de egy rossz szót sem, mert különben nem látja többet.

A mi kapcsolatunkra is rányomta ez a bélyegét, nem értem miért ilyen, de attól még nem mondott soha ilyet rólunk. A maga módján szeret minket. Ahogy a magunk módján valahol mi is őt :)

2013. ápr. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
ha hiszitek ha nem mi ezt a babát közösen akartuk...a párom egy szem fiú anya szeme fénye...amikor megérezte a felelősség súlyát megfutamodott...de ennek a mondatnak a fényében talán anyuka is rásegitett.nincs baj mert a gyermek csodálatos ,és ha ők ezt nem akarják látni ,ám legyen
2013. ápr. 26. 16:17
 24/35 anonim ***** válasza:
81%

Úgy látszik akkor még mindig nem sikerült megemésztened azt hogy ha a párodat egy "mit kezdjek én egy unokával,10 évvel ezelőtt kellett volna" mondat befolyásolja abban hogy maradjon vagy ne, akkor ő bizony nem szeretett teljes szívéből, hiába mondta hogy akarja azt a gyereket.

Nekem anyu nem tudna olyat mondani, ami miatt elhagynám a férjem.

2013. ápr. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
90%
Nézd, nagyon nem szeret Téged az anyósod valamiért, amit csak Ti tudtok, hogy mi az oka. És mivel nem kedvel Téged, ezért nem örült az unokának sem.
2013. ápr. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
73%

azért ebben akkor sincs vmi rendben. akart tőled gyereket, de amikor kiderült, h nehéz nevelni a saját gyerekét, akkor hallgatott az anyai szóra és otthagyta őt is meg a szerelmét is, akivel kicsivel korábban még közös családra vágyott... én inkább nem hiszem, mint hiszem


vhogy nem kerek a sztori, de ezzel együtt is elég szomorú, úgyhogy sok boldogságot és kitartást kívánok.

2013. ápr. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
64%
Hiába pontozol le mindenkit aki ezt írja. akkor sem szeretett téged az a pasi de ezt te is tudod hisz leírtad: "a páromnak akkor volt egy nagy szerelme...." Na nyilván te őt nem tudtat pótolni, ezért hagyott ott, nem pedig mert az anyós mondott valamit.
2013. ápr. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
47%

Az én anyósom is jobban csípte az exet. Nagyon hasonlítottak. Mindkettő egy pénzéhes MissPitcha.

Én kétkezi munkás családból jöttem. Először anyós el volt ájulva a szüleim házától, mindenhol fafaragványok, ólomüveg(hatású) ablakok, mozaikcsempe.

Aztán elmondtam, hogy a család átlagos havi összjövedelme 130E, mindent amit látott mi kreatívkodtunk össze, főleg bontottcsempéből, üvegfestékből és színezett ragasztóból, akkor kiestem a pixisből. Én arról nem tehetek, hogy a szüleim jól tudnak sakkozni a pénzzel, plussz mindent megtermelnek maguknak.

Azóta én vagyok a szégyelni való büdösparaszt.

Ajánlok neked valamit: amikor felcsendül az a bizonyos mondat, vedd be a leszarom tablettát és élj boldogan!

2013. ápr. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy egy ilyen közönyös ,sértő mondat könnyen emészthető bárki számára is...és talán érthető hogy ebben a helyzetben méginkább fáj.....és ez kisbaba mégiscsak a fia gyermeke akármi történt is
2013. ápr. 26. 16:26
 30/35 A kérdező kommentje:
öszintén mondom aki ilyen könnyen elhagyja a gyermekét azért nem fáj a szívem,ugyhogy nem pontoztam le senkit...a szívem azért fáj mert itt a gyermek és rá sem néznek...elhiheted hogy őket magasról lesza.om .nincs a világon olyan dolog amiért a gyermekemről ,unokámról ne vennék tudomást
2013. ápr. 26. 16:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!