Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit mondanátok anyósotoknak...

Mit mondanátok anyósotoknak ha gyermekeket születésekor feltenné azt a kérdést?

Figyelt kérdés
"mit kezdjek én egy unokával,10évvel ezelött kellett volna"a páromnak akkor volt egy nagy szerelme...

2013. ápr. 26. 15:40
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
talán csak azért mert kedves anyós keze mélyen benne van a dologban...nem gondolod?
2013. ápr. 26. 16:06
 12/35 anonim ***** válasza:
85%
Honnan gondolná? Nem ismeri a családi történeteteket...
2013. ápr. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
77%
Pontozzatok le a francba, hátha attól jobb napotok lesz, de kérdem én: téged anyósod kijelentése aggaszt, miközben a párod elhagyott terhesen? Annyira érdekes, hogy az ilyen "lényegtelen" infókat mindig csak utólag csepegtetik a kérdezők a történeteikbe, azt vizslatva, hogy merre alakulnak a hatására a válaszok...
2013. ápr. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
22%
Amúgy tanultál az esetből, többet nem állsz össze söpredékkel.
2013. ápr. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
:)azért némi rálátása a történetre már van...
2013. ápr. 26. 16:09
 16/35 anonim ***** válasza:
78%
Nézd, ha a párod téged ŐSZINTÉN szeretett volna, akkor a kedves anyós semmilyen hatással nem lehetett volna rá veled kapcsolatban. Sem pozitív befolyással, sem negatívval. De ezt nyilván te is tudod!
2013. ápr. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
77%

5. vagyok

akkor azért csak van abban valami, h a te és a párod kapcsolata nem volt éppen felhőtlen, és az édesanyja nyilván tudta ezt. talán erre célozhatott, és ebben az értelemben meg is értem, bár akkor is tapaintatlanság ilyet mondani, hiszen a gyerek nem tehet róla és így is, úgy is az ő kicsi unokája. de azért jobb azt látni a nagyinak, h az unoka a fia és annak párja boldogságának gyümölcse. ezt vszínűleg nem érezte a fia és közted


sajnálom :-(

2013. ápr. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
dehogy aggaszt ...feltettem egy kérdést ,érkeztek válaszok nagyon örülök...ennyi ami aggaszt az az hogy akkor ott a páromra való tekintettel nem olvastam be neki...kiváncsi voltam más mit tett volna ennyi...
2013. ápr. 26. 16:12
 19/35 anonim ***** válasza:
63%

Ha a párod szeret nem hagy el

Ha szereti a gyereket akkor veled szakít, vele nem- te fogalmaztál úgy hogy "minket"

Én örülnék hogy megszabadultam egy ilyen családtól.

2013. ápr. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
86%

16-os válaszolónál a pont!

Engem is utál az anyósom (ő a férjem előző barátnőjét imádta és haragszik rám amiért "kitúrtam") és rendszeresen kígyót-békát kiabál rám, akár nyilvánosan is, a férjem mégsem hagyott ott 12 éve, csak mert az anyós nem szeret.

2013. ápr. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!