Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit mondanátok anyósotoknak...

Mit mondanátok anyósotoknak ha gyermekeket születésekor feltenné azt a kérdést?

Figyelt kérdés
"mit kezdjek én egy unokával,10évvel ezelött kellett volna"a páromnak akkor volt egy nagy szerelme...

2013. ápr. 26. 15:40
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
87%
Semmit. Megmondanám neki, hogy a világon semmit sem kell kezdenie vele, nem fognak találkozni, és elköszönnék. Ha ő bunkó én is tudok az lenni.
2013. ápr. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
29%
Én lehet most lenyelném, aztán pár év múlva megkérdezném tőle - ha szereti a kicsit - na még mindig úgy gondolod, hogy nem kellett volna megszületnie?
2013. ápr. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
73%

Én megmondanám,hogy nem kell vele kezdeni semmit.

Aztán gondolkodhat magában,mert ilyen után párom se menne környékére se,nemhogy én vagy a gyerek...

2013. ápr. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
93%
Hát én most mit kezdjek egy ilyen nagymamával? Az exem anyja legalább normális volt.
2013. ápr. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
41%
köpni nyelni nem tudnék, de azért a részletek árnyalhatnák a képet és segítenének megérteni a nagyi hozzáállását. mert ha alig pár hónapot voltatok együtt, amikor teherbe estél és mondjuk ezért költöztetek/házasodtatok össze, akkor azért másképp csengnek anyuka szavai, mint ha évek óta tartó, stabil kapcsolat lenne a tiétek, ahol a nagyi még mindig a 10 évvel ezelőtti meny-jelölt után nosztalgiázik
2013. ápr. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
76%
"Nem kell vele semmit kezdenie, ha nem akar. Nem magának szültem, megoldom magam is, nem kötelező unokázni.Viszontlátásra." Aztán felállnék és elhagynám a helyiséget ahol ez elhangzott. Még ha valamiért jobban is szerette a régi menyét, akkor is nagyfokú bunkóság felemlegetni, főleg amikor az anyuka gyermekágyas és a hormonok miatt még a szokásosnál is érzékenyebb.
2013. ápr. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
75%

Biztos, hogy a 10 évvel ezelőtt alatt azt értette, hogy az akkori nőtől kellett volna unoka?

Nem lehet, hogy anyósod már idős/beteg, emiatt úgy érzi, már nem sokat unokázhat?

A párod már idős?


Annyi minden lehet a sztori mögött, és igen, ígyis-úgyis bunkó beszólás, de valószínűleg kár belekeverni az exet...

2013. ápr. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
25%

1.Szerencsére a kicsi buba nem azért érkezett, hogy valaki "kezdjen" vele valamit. Majd ha felnő, ő szeretne itt valamit kezdeni:) -tehát örülnék ennek, hogy nem tud vele mit kezdeni.

2.Lehet, hogy a néni érzi a közelgő halálát.

2013. ápr. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat...anyósom 62éves kitünő egézségi állapotnak örvendő nő,hetente jár fodrászhoz ,elegás, A kis kutyájával napi szinten sétál.nekem nagyon rosszul esett,de akkor még annyit válaszoltam,semmi dolgod nem lesz vele egyszerűen szeresd.AZÓTA A PÁROM ELHAGYOTT MINKET,és valahogy újra a fülembe cseng ez a mondat....
2013. ápr. 26. 16:01
 10/35 anonim ***** válasza:
79%
De most akkor téged ez tulajdonképpen miért zavar ha már együtt sem vagytok a férjeddel? Így akkor nem kell látogatnod a kedves anyóst sem, nem értem most mit problémázol ezen.
2013. ápr. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!