Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Megírhatom volt anyósnak...

Megírhatom volt anyósnak röviden, hogy pukkadjon meg?

Figyelt kérdés

Férjemmel két éve váltunk el, időnként beszélünk. Már van új nője a háznál, ismerem is, jó fej a nő. Kicsit fáj még a dolog, mert valamennyire még kötődöm hozzá de el kellett eresszem és örülök a boldogságának.

Két részletben költöztem el a közös otthonunkból. A nagymamám teás készlete bent volt a konyha vitrinben és nem találtam mire visszamentem a maradék holmimért. Férjem nem tudta, hogy miről van szó, sose tudta hogy mink van otthon. Kérdeztem akkoriban még anyósomat, hogy hol van a készlet, tud e róla valamit, mert ő gyakran járt hozzánk, semmi. Azt hittem, hogy talán bedobozoltam és elkeveredett költözéskor vagy ellophatták egy óvatlan pillanatomban amikor pakoltuk be a dobozaim a kocsiba.

Volt férjem nem rég küldött egy közös családi képet magukról és ott virít a teás készlet a konyha asztalukon. Kérdeztem, hogy mi az az ismerős teríték az asztalon, ünnepelnek valamit? Azt mondta igen, azt a készletet kapta a barátnője születésnapjára az anyukájától.

Nos, volt anyósommal sosem volt jó a kapcsolatom, részben ő is hozzájárult, hogy ellehetetlenedett a dolog a férjemmel de ez a szemét szatyor lenyúlta az örökségem és elajándékozta! Ekkora pofátlan szemétládát, mindig is az volt!

Volt férjemnek jeleztem, hogy ismerős nekem az a készlet egy kicsit… de aztán hagytam mert nem akarom megbántani őt, hogy mekkora genya még mindig az anyja meg az új nőnek is biztos pocsékul esne, hogy az én holmimmal kedveskedett neki a barátja anyja.

Nagyon mérges vagyok, ki akarom hagyni volt férjeméket a dologból de azért volt anyósnak megírnám, hogy kapja be!

Bár örülök, hogy normális lett a viszony köztem és volt férjem közt, volt anyós megint áztatni fog előtte mint régen. De szerintem egy beolvasást megérdemelne ugye?


okt. 11. 17:18
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Én felpontoztalak hármas. Szerintem is ez a helyzet állna elő, téma lenne volt anyósnál hogy mit rugózok én rajtuk.

Arra gondoltam, hogy talán veszek egy új készletet és megkérem volt férjem hogy cserélje ki, a mostani barátnőjével meg ha tudja beszélje meg, hogy félreértés történt az ajándékával kapcsolatban. Mondjuk hogy “opps, anyum más készletet szánt neked csak véletlenül rossz dobozt adott át” vagy valami ilyesmi.

okt. 11. 19:03
 12/27 A kérdező kommentje:

Vagy csak hagyom a fenébe…. Most kaptam egy privát üzit az egyik kedves válaszolótól, hogy jobb ezt elengedni.

Csak annyira felháborodtam hogy itt ventiláltam, ne haragudjatok.

okt. 11. 19:06
 13/27 NTBS ***** válasza:
90%

Szerintem kérd vissza szépen tőlük.

Legfeljebb megharagszanak.

okt. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
97%
Én biztos nem hagynám ezt a pofátlanságot. Volt anyósod megérdemli ezekután,hogy leégesd. Ha ő ennyire semmibe tudta venni azt,ami neked fontos,akkor te miért sajnálod? Az exed és a barátnője majd belátják,hogy ez nem a te bűnöd.
okt. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 Misery ***** válasza:
97%
Ne egyél már ennyire konfliktuskerülő! Nekem a helyében fontosabb lenne egy számomra szeretett ember általi örökség, mint a volt férjem lelkiállapota. Kért vissza, de az exedtől. Ha a csaj is normális, akkor meg fogja érteni. Én nem írnék volt anyósodnak semmit, semmi értelme. Attól még gyökér marad.
okt. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
96%
Én biztos visszakernem, eszem megáll az ilyen pofátlanul emberen. Ha csak egy bazari valami lenne, akkor hagynám, de így biztos megmondanam (volt) anyósnak a magamét.
okt. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem égesd be mindenki előtt, exférj új feleség és ő is, majd mondd szépen el a történetet úgy ahogy van.
okt. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
91%

Elképesztő milyen emberek vannak 😂 de ez az új nőre nézve is megalázó. Nem lennék a helyében.


Na majd megtudja milyen jó fej a mama. De.. sztem se tőled tudja meg, úgyis rájön

okt. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
96%

Én biztosan visszakérném az exférjtől, normális kedves hangnemben. Már csak azért is, mert így volt anyósod irgalmatlanul be fog égni az exed és az új nő előtt is. És igazából az új nőnek is joga van tudni, hogy mekkora kígyó az anyuka.

Ja, és nehogy te érezd már rosszul magad más szemét viselkedése miatt. Érezze magát szarul anyósod, itt egyedül ő g.ciskedett.

okt. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
92%
7-es jól mondja! Forrjon a dühtől a vén krva 🤭
okt. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!