Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Olyat mondott a férjemnek az...

Olyat mondott a férjemnek az anyja, ami neki sem tetszett, nekem se. Én nem voltam jelen, mikor elhangzott. Lenn leírom, mi róla a véleményetek?

Figyelt kérdés

Szóval beszélgettek, tesójáról, és mondta róla az anyjuk, hogy ő kapcsolatfüggő. Ezt követően átnézett a férjemre, és rá is ki akarta vezetni, hogy ő is. Mire mondta a férjem, hogy ő nem, mert ha nem lenne kapcsolata, ellenne egyedül, nem ugrana bele semmibe, csak hogy legyen valaki. Mire az anyja legyintett, hogy jó, akkor te Nóri függő vagy. Erre a férjem csak mondta, hogy oké, bosszúsan.

(Én vagyok "Nóri", tehát az én nevemet mondta. Amúgy nem ez a nevem, de szép név.)


Férjemnek ez az azért esett rosszul, mert nem is értette, ez honnan jött, meg ez ilyen lenéző, hogy mintha befolyásolható lenne, nem tudna önmagának gondolkodni. (Ez a viselkedés végig kísérte a gyerekkorát, hogy az anyja helyette akart mindent jobban tudni, ahogy testvérei helyett is.)

Nekem meg azért esett rosszul, mert ez úgy állít be engem, mintha velem nem lehetne szerelemből, szeretetből együtt lenni, olyan ember lennék, akivel bárki csak függő viszony miatt lenne... Továbbá a függőség meg ugye olyasvalami, amit le kell tenni. Azt sugalmazza ezzel, hogy az én függőm, hogy helyes lenne megszabadulnia tőlem.


Természetesen van előzménye a dolognak, mert ebben a beszélgetésben sok minden elhangzott, de ez volt a legkirívóbb pont.


tegnapelőtt 10:19
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Eltávolították a megjegyzést, nem a mostani hetesnek szólok, neki igaza van!

De amúgy nem én jelentettem a korábbit, ezért most jól esik, hogy más is gáznak tartotta, jelentette is. Köszi!

tegnapelőtt 13:56
 12/14 anonim ***** válasza:
53%
Férjed még gyerek. Ha felnőtt lenne, tudná magában rendezni az anyja hülyeségét, nem szaladt volna beszámolni neked a semmiről. Nem kell minden szót elmesélni ami elhangzik egy beszélgetésben, vihart kavarni a biliben.
tegnapelőtt 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A férjednek miből fájt volna hazajönni és nem végighallgatni az anyja hülyeségeit? Fel kéne nőnie.


Az anyám is megéri a pénzét, de meghallgatni sem vagyok hajlandó. Hogyne, amikor elkezdi a szokásos műsort (változó, kit szemel ki), akkor szépen felállok és ott hagyom.

tegnap 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Megtudhatom mit írt az a #7-es? Az a baj az ilyen jelentgetésekben hogy egy részünk már nem látja a valós dolgokat, így nem is bír hasonlítani.
tegnap 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!