Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy reagálnátok ha megtudnáto...

Hogy reagálnátok ha megtudnátok, hogy az anyósotok és az apósotok unokatesók???

Figyelt kérdés

szept. 15. 17:41
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
25%
Valaki meg tudná magyarázni, miért pontoz le? Én aztán senkit nem ítélek el, szóval ne pontozz le, azt dugsz, aki csak engedi hogy be tedd neki :D
szept. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
42%

Egy fontos szempont kimaradt: HANYADFOKÚ UNOKATESTVÉREK?

Az első kicsit cinkes, a többi nem para.

szept. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Légyszives viselkedjetek... Elvileg ők se tartották a kapcsolatot... de gondolom anyagi okok miatt hogy. a agyon ne szálljon át másik házra akkoriban ez volt a divat........ van 3 gyerekük mindegyik normális szépek.... sőt az unokák is nagyon szépek .... egyszerűen csak megkérdeztem hogy ismerkedtek meg és akkor mondta hogy valójában unokatesok (de másik országban éltek) és csak felnőtt korukra megismerkedtek azóta együtt élnek ....
szept. 15. 18:45
 14/31 anonim ***** válasza:
8%
Elmondom még egyszer! Nem érdekel ha az uncsitesód dugod, ezért még nem kell lepontoznod :D Vagy még mindig mérges vagy, hogy most derült ki? Rá se ránts :D vagyis inkább lehet jobban járnál :D csak hülyülök, ha 2-3 fokon az nem akkora para.
szept. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
37%
Az ilyen közeli rokoni kapcsolat akkor gond, ha több generáción át jellemző.
szept. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
54%

Mivel vannak gyerekeink, felmerülne bennem, hogy ennek milyen hatása lehet rájuk, illetve a férjemre hosszabb távon, ennek utánajárnék.


Ezen felül nem érdekelne, nem az én dolgom.

szept. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
65%
Az egyik ágon a nagyszüleim elsőfokú unokatestvérek voltak. Szóval nem különösebben érne horrorisztikus sokként. Azt pedig pontosan tudom, hogy amennyiben én meg a párom nem állunk rokonságban, akkor a mi gyerekeink már nem lennének "beltenyésztettek", inkább az ő egészségéért aggódnék, ha van valami, a családban jellemző betegség.
szept. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
36%
50-100 éve mindennapos volt. Nem véletlenü rokona mindenki mindenkinek sok faluban.
szept. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
57%

Az elsö unokatestvéreim (5) közül egyet ismerek, a többiröl csak tudom, hogy megszülettek valamikor, de semmi több, még azt sem, hogy hol élnek vagy mennyi idösek.

Második unokatestvéreim biztos vannak, de egyet sem tudok konkrétan, hogy létezne.


Szóval nekem egyik sem számítana közeli rokonnak, a szomszédok sokkal közelebbi ismerösök, ha netán valamelyik unokatestvérrel találkoznék, eszembe sem jutna, hogy rokon lehet.

szept. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
15%
19. De ugye tudod, hogy a közeli rokont SOHA nem arra használják, hogy mennyire ismerik egymást?
szept. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!