Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósok! Miért utáljátok a...

Anyósok! Miért utáljátok a menyeteket?

Figyelt kérdés
Mit ártott nektek azon kívül, hogy a fiatok őt szereti a legjobban?
szept. 11. 11:37
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
87%
Az az anyós utálja a menyét (ha a meny normális), aki nem komplett. Az én anyósomnak egy a fontos, hogy a nők, akik a fiaival vannak, szeressek őket. Minden mást meg lehet beszélni. Az olyanok, akik betegesen ragaszkodnak a fiacskáikhoz, meg a saját elkepzeleseikhez, azok meg keressenek más hobbit, mert az élet rendje, hogy kirepul a gyerek és saját családja lesz, ha akarja anyós, ha nem.
szept. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
80%
Egy anyósnak se sikerült eddig válaszolni 😅
szept. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
60%

Az én anyám azért nem szereti a tesóm feleségét, mert igyekszik totál elmarni tőlünk a tesómat, miközben a családjára rá van tapadva. Pedig semmit nem csinált anyám sem, normális volt mindig, de a csaj teljesen össze van nőve a saját anyjával, mindennap telefon, minden hétvégén oda kell menni, velük kell nyaralni, ide meg sosem akar jönni, mert szeronte elég havi 1-szer, tesóm is minek hívogatja mindennap az anyját, mint ő, egy férfi ilyrt ne csináljon, az más mint az anya-lánya viszomy.


Pláne ez van gyerek óta, anyám kb. meg se foghatja, ne is menjen, a csaj anyja meg heti többször ott ül. Nyilván tesom is hülye, mert nekem panaszkodik, de hsgyja.

szept. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
78%

9

Te ennyire buta vagy?

Ha megkérdezem, hogy lányok, ti hogy szoktátok befonni a hajatokat, ezzel implikálom, hogy minden lánynak elég hosszú a haja ahhkz, hogy befonja vagy minden hosszú hajú lány szokta fonni a haját?? NEM!


Ez a kérdés olyan lányokhoz szól, akik fonják a hajukat. Semmi szükség rá, hogy valami izgága, de annál ostobább kommentelő megfejtse, hogy vannak rövig hajú lányok. Tudjuk, hogy vannak, és senki sem kérdőjelezte meg a létezésüket, de a kérdés nem róluk szólt.


Szóval legközelebb próbálj meggondolkodni egy kicsit.

szept. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Ha úgy írtam volna ki a kérdést, hogy egyes anyósok miért utálják a menyüket, akkor is jött volna olyan válasz, hogy "nem minden anyós ilyen, ne általánosíts" :D


Tudom, tapasztaltam... Nem anyósos kérdés volt, de írtam már ki kérdést pont ettől félve, hogy majd azt mondják általánosítok, hát direkt oda írtam még azt is, hogy nme általánosítás mert tudom vannak kivételek stb stb, mégis volt egy ilyen eszes mint ez, aki csak oda vágta hogy általánosítok :D

szept. 11. 13:17
 16/23 A kérdező kommentje:
Szóval lényeg a lényeg, ezeknek mindegy, így már pont lesz*rom, ha általánosítok.
szept. 11. 13:18
 17/23 anonim ***** válasza:
20%

Az Anyosokhoz szol a kerdes, de a Menyek egybol ugranak, hogy "Majd ok megmondjak a tutit"!

Minden ermenek ket oldala van. Vannak rossz Anyosok, de jok is, ahogy a Menyek kozt is akad mindenfele. Nem mindig az Anyos a problema! Pont tudok egy peldat, ahol az Anyos tenyleg egy szent, mig a Meny a falu utolso k-ja, es mindenki utalja. Persze a k szemeben Anyos csak egy szalka.

szept. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
78%

Caládunkban most az egyik lányt azért utálták ki, mert a 30 éves srácot magához költöztette és már ritkábban jár haza az anyjáékhoz, meg nem ugrál nekik mindenre, amire eddig (csak neki van kocsija a szűk családban).


Én ezen már túl vagyok pár éve, nálunk az unoka a téma, hogy szülnöm kéne, de nem akarok.

szept. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
37%
En azert utaltam es utalom a mai napig az anyosomat, mert egy rendkivul mergezo, sunyi, alattomos, narcisztikus figura. volt. Akar a masik fia es a lanya, ugy latszik, csaladban marad a kretenseg. :-D Nem veletlen, hogy ki volt iktatva a ven szemet, no contact ez egyeduli megoldas. Kovette a levesbe sogor, sogorno es csaladjaik. A sajat jol felfogott erdekuk, hogy ne talalkozzanak velem/velunk sehol. Meg veletlenul se! >;-D
szept. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
53%
#19 Te Anyos vagy, vagy szimplan nem megy az erto olvasas? :)
szept. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!