Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A leendő apósom és anyósom...

A leendő apósom és anyósom nagyon messze laknak. Sajnos nincs pénzem arra venni egy házat, hozzájuk pedig nem mehetünk, mert csak egy háromsszobás kis házban laknak. Hogyan vegyem rá őket, hogy költözzenek Budapestre?

Figyelt kérdés

Velem ellentétben van pénzük és tehetségük, de abból a kis parasztházból a kötődés miatt nem akanak kiköltözni.

Én Szabolcsban, Nagyhalászon nőttem fel. Akkoriban arra nem volt jó munkalehetőség, és Pesten találtam munkát.

Itt is élek.

Azonban megtaláltam életem párját, aki Somogyi.

Ott laknak a szülei is, de ahogyan írtam, a kötődés odafűzi őket. Ha mondom nekik, hogy költözzenek fel hozzám a fővárosba, elkezdenek haragudni és mindent a fejembe vágnak.

Ami a legroszabb, hogy a páromat is sakkban tartják annak ellenére, hogy már régen betöltötte a 18at. Csak hétvégente és hét elején tudunk találkozni. Szeretjük egymást kölcsönösen.

Venni Somogyban egy házat közössn sem tudunk, mert vannak autó és személyi hiteleink.

A fizetéseink pedig siralmasak.



Én már megvettem neki a gyűrűt, úgy, hogy koplalnom kellett sokáig.


Olyan beállítottságú vagyok, hogy a boldogság es a házasság számít



szept. 9. 09:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
94%
Sehogy. Semmi jogod ilyet kérni vagy várni tőlük. Ettől még ti ott éltek, ahol akartok.
szept. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 retektorta ***** válasza:
84%
Mi ez a kamu szar...
szept. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsétlen lány. Őszintén: én sem örülnék, hogyha egy olyan emberrel találkozgatna, akinek nincs bevétele, alig ismeri de gyűrűt már vett neki.


Mind külön külön is óriási redflag.

szept. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 lizzi77 ***** válasza:
100%
Átolvastam kétszer,továbbra sem értem,hogy miért kellene a párod szüleinek feladni az eddigi életüket,és felköltözniük Pestre.Most ahol te jelenleg élsz,nincs hely a párodnak,és ha apósék egy nagyobb házat vennének ,oda költöznétek 4en?És ha szakítotok,akkor megengeded nekik,hogy vissza költözzenek Somogyba???Mellesleg talán 3 somogyi ház áráért kapnának Pesten valami használható kecót...nem írassák egyből a nevére esetleg??
szept. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Jot mond a 4-es.
szept. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!