Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A leendő apósom és anyósom...

A leendő apósom és anyósom nagyon messze laknak. Sajnos nincs pénzem arra venni egy házat, hozzájuk pedig nem mehetünk, mert csak egy háromsszobás kis házban laknak. Hogyan vegyem rá őket, hogy költözzenek Budapestre?

Figyelt kérdés

Velem ellentétben van pénzük és tehetségük, de abból a kis parasztházból a kötődés miatt nem akanak kiköltözni.

Én Szabolcsban, Nagyhalászon nőttem fel. Akkoriban arra nem volt jó munkalehetőség, és Pesten találtam munkát.

Itt is élek.

Azonban megtaláltam életem párját, aki Somogyi.

Ott laknak a szülei is, de ahogyan írtam, a kötődés odafűzi őket. Ha mondom nekik, hogy költözzenek fel hozzám a fővárosba, elkezdenek haragudni és mindent a fejembe vágnak.

Ami a legroszabb, hogy a páromat is sakkban tartják annak ellenére, hogy már régen betöltötte a 18at. Csak hétvégente és hét elején tudunk találkozni. Szeretjük egymást kölcsönösen.

Venni Somogyban egy házat közössn sem tudunk, mert vannak autó és személyi hiteleink.

A fizetéseink pedig siralmasak.



Én már megvettem neki a gyűrűt, úgy, hogy koplalnom kellett sokáig.


Olyan beállítottságú vagyok, hogy a boldogság es a házasság számít



szept. 9. 09:13
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Az anyagiak is számítanak, szt tudom.
szept. 9. 09:14
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Siralmas fizetés mellé minek autólízing meg személyi hitel???
szept. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%

Tehát

te 40 éves vagy és semmid nincs

és szeretnéd ha a 18 éves párod szülei eladnák a házukat, és vennének neked Pesten egy lakást.


Itt a kérdés az, hogy apósod a puskát hogy nem találta még meg.

szept. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Anyóséknak miért kellene koltozni? A menyasszonyodnak kell. Már ha komolyan képzeli veled. Ha nem költözik, a kapcsolat se komoly.
szept. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
29%
Honnan tudod, h 40 eves?
szept. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%

Pesten tengődtök siralmas fizuból.

Somogyban jobb lenne a fizetés? Lenne ott munkátok?

Akkor közözes nézzetek ott albit, a kettőtök visszakapott kauciójából (hacsak nem kolis) ki tudtok venni ott egy közös lakást és miután kidöngettétek a hiteleket lehet spórolni házikóra.

szept. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%

Nyugi, jól fogtok lakni a boldogsággal és a házassággal.

Tragédia számomra és mély szomorúsággal tölt el, hogy ezt valóban egy felnőtt férfi írta.

szept. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%

Na vegyuk szepen sorjaban a dolgokat!


1. Milyen jogon varod te el, hogy a parod szulei (felrugva az eddigi eletuket), a te tajadra koltozzenek? Ez ugye csak egy vicc? 😃 Te szamukra kvazi idegen vagy..


2. A parod hozzad koltozhet (mivel mar felnott), de valoszinuleg feltik a szulei, hiszen uszol az adossagokban, es egy gyurure is alig sikerult osszekaparni a penzt.


3. Budapestrol inkabb menekulnek az emberek, foleg az aki mar ledolgozta a fel eletet. Az emberek nyugalomra vagynak, nem hianyzik nekik a forgalom, a nyuzsges, a szennyezett levego. Raadasul mindezek tetejere meg jossz te, aki velhetoen nem egy kivanatos vej, hiszen adossagot adossagra halmozik. Veluk akarod megoldani a problemaidat?


4. Valoszinuleg joval idosebb is vagy a lanytol.


5. Meg el sem jegyezted, szerintem nem is vagytok tul regota egyutt, de mar a csaladi vagyon eladasat pedzegteted. Ehhez azert pofa kell!!!

szept. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
96%
Azért költözzenek a szülők, hogy te könnyebben találkozhass egy lánnyal, akivel alig érintkezel, de már eljegyzési gyűrűt vettél neki? Te nem vagy 100-as! Tedd el a gyűrűt, jó lesz az másnak, mikor majd benő a fejed lágya, ezt a lányt meg hagyd békén. Ők nem a leendő anyósodék. Keress helyben.
szept. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
96%

De cuki vagy, majd a te boldogságodért és kényelmedért az egész család költözik.

De hova? A pesti albiba?

szept. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!