Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyukák, ti mit reagálnátok,...

Anyukák, ti mit reagálnátok, ha összefutnátok a fiatok barátnőjével meztelenül?

Figyelt kérdés
A párom egy társasházban lakik az anyukájával, de külön lakásban, sőt másik emeleten is. Tegnap este itt aludtam, reggel ugye nem állítottunk ébresztőt, én a párom előtt keltem, és csak mosdóba akartam kimenni. Nyilván arra számítottam, hogy kettesben vagyunk, úgyhogy nem vettem ruhát.😅 Ahogy kinyitottam a hálószoba ajtaját, elkezdett a konyhából beszélni hozzám az anyja, hogy jó reggelt, de ahogy megfordult elakadt a szava, mert arra számított, hogy a fia kelt fel, és jön ki a hálóból. Még nem lettünk bemutatva egymásnak, úgyhogy elég kínos volt. Gyorsan visszamentem a hálóba, felöltöztem, kicsit rendbe szedtem magam, és kimentem rendesen bemutatkozni, hamár… Az anyukája mondta, hogy írt üzenetet, de nem válaszolt a párom, azt hitte csak alszik, neki meg kellett még két tojás, és gondolta felugrik. Azt mondta, hogy “nem számított vendégre”, de ez nem tudom, hogy pozitív, vagy negatív dolog volt. 😅 Utána az anyukája elsietett, mert főz, de az egész annyira kínos volt. Nem akartam a páromat felkelteni, mert egész héten alig aludt, úgyhogy ketten oldottuk ezt meg az anyukával… Nem tudom mit gondolt, vagy hogy most innen hogyan tovább. Nem igazán így terveztem bemutatkozni, ébredés után, ráadásul meztelenül.🙈😄 Én 23 vagyok, a párom már 27.

jún. 23. 11:30
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
76%
Ciki helyzet, de ettől nem dől össze a világ. Az viszont tényleg furcsa, hogy csak úgy bemegy a 27 éves fia lakásába.... Várja meg amég visszajelez, hogy jöhet, vagy menjen le tojásért a boltba...
jún. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
82%

Nem hiszem, hogy rossz néven vette úgy, csak hülyén jött meg váratlanul. :D


Én nem pucérkodtam anyósom előtt ha nem volt muszáj, ő viszont előttem simán meg a felnőtt fia előtt is. Engem az inkább zavart, hogy párom fürdött, én is bent voltam vele, erre az anyja is bejött a zuhanyzóba fürdeni. Vagy csak a szobába hozzánk beszélgetni egy szál semmibe. Én nekem ez nem megszokott. Apám nem mászkált nekem soha ádámkosztümben otthon.

jún. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
39%

Mi naturista család vagyunk, és zt mindenkivel jó előre közöljük, aki el akar jönni hozzánk.

A fiaim (jelenlegi) barátnői tisztában vannak a házirendünkkel, így nem ér senkit váratlanul a meztelen megjelenés.

Akinek meg nem tetszik, az legfeljebb nem jön... nem mi fogunk alkalmazkodni hozzá...

jún. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 Suetonius válasza:
100%
23# ez érdekel: Ilyenkor, akik elfogadják a házirendet, ők is levetkőznek?
jún. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Az anyja latott meg, azonos nemutol miert igy szegyenkezni ?
tegnapelőtt 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Semmi gond nem lenne belőle!
tegnap 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!