Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyukák, ti mit reagálnátok,...

Anyukák, ti mit reagálnátok, ha összefutnátok a fiatok barátnőjével meztelenül?

Figyelt kérdés
A párom egy társasházban lakik az anyukájával, de külön lakásban, sőt másik emeleten is. Tegnap este itt aludtam, reggel ugye nem állítottunk ébresztőt, én a párom előtt keltem, és csak mosdóba akartam kimenni. Nyilván arra számítottam, hogy kettesben vagyunk, úgyhogy nem vettem ruhát.😅 Ahogy kinyitottam a hálószoba ajtaját, elkezdett a konyhából beszélni hozzám az anyja, hogy jó reggelt, de ahogy megfordult elakadt a szava, mert arra számított, hogy a fia kelt fel, és jön ki a hálóból. Még nem lettünk bemutatva egymásnak, úgyhogy elég kínos volt. Gyorsan visszamentem a hálóba, felöltöztem, kicsit rendbe szedtem magam, és kimentem rendesen bemutatkozni, hamár… Az anyukája mondta, hogy írt üzenetet, de nem válaszolt a párom, azt hitte csak alszik, neki meg kellett még két tojás, és gondolta felugrik. Azt mondta, hogy “nem számított vendégre”, de ez nem tudom, hogy pozitív, vagy negatív dolog volt. 😅 Utána az anyukája elsietett, mert főz, de az egész annyira kínos volt. Nem akartam a páromat felkelteni, mert egész héten alig aludt, úgyhogy ketten oldottuk ezt meg az anyukával… Nem tudom mit gondolt, vagy hogy most innen hogyan tovább. Nem igazán így terveztem bemutatkozni, ébredés után, ráadásul meztelenül.🙈😄 Én 23 vagyok, a párom már 27.

jún. 23. 11:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%
23 évesen nem hiszem hogy gond lenne, max kicsit fura helyzet. Biztosan szokott ő is pucéran járkálni a lakásban, később csak nevettek rajta.
jún. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
88%
Azt a férfit, akinek az anyukája ki-be járkál a lakásába, kerüld el!
jún. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
87%
sajnos a 2-nek igazat kell adnom
jún. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
86%

Ahogy kettes írta, az nem normális, hogy bejárkál az anyja. Ezek szerint kulcsa is van. Nyilvánvalóan baj van a fejében, mert ő is ugyanolyan vendég, mint te. Ez két dolgot jelenthet, vagy akár mindkettőt:

-mama pici fiának anyu mindent intéz

-gombamód rátelepedő anya, akinek túl gyenge nemet mondani

jún. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
90%

Felejtsd el a helyzetet, ennyi. Majd többször nem jön át, tanult belőle.


Le leszek pontozva, de amúgy ugyanazt gondolom, mint a kettes és hármas. Nagyon gáz az anyuci. A pótkulcs vészhelyzetre van. Ez nem az.


Várja meg, amíg kap választ az üzenetre, hogy átjöhet-e a "létfontosságú" tojásért, vagy nem eszik aznap tojást. Pont.


Sosem mennék át így, senkihez. Lehet, hogy éppen maszturbál, vagy szexel a fia. Vagy a wc-n ül nyitott ajtónál, hangosakat eregetve, na...


Magánélet, intimszféra.

jún. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
90%
Uhh, hát anyóstól olyan távol kell lakni, hogy ne tudjon átjönni papucsban.
jún. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Rakott karfiol ***** válasza:
20%

Hogyan tovább?

Miért számít? Miért írtad a kérdést?

Nekem az első dolgom az lenne, hogy azonnal beszélnék a párommal, hogy vegye vissza a kulcsot. Ez az alap.

De te ezt nem mered, mert nyilván nincs önértékelés, nem akarsz vitát, nem akarsz konfrontálódást.

Tehát teljesen felesleges volt ide írni.

Vagy megfogadod a tanácsokat?

jún. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
89%

Sajna 2esnek igaza van.

En evekig Eltem.igy a parommal


Borzaszto

jún. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
88%

2-esnek adok igazat én is.

Ha már külön lakás, akkor mi a francért jár oda anyuka?

jún. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
30%

Nem akkora baki ez, még jól is kijöhetsz belőle! Én ugyanígy jártam a későbbi apósommal, azzal a különbséggel, hogy a lányával kézen fogva - anyaszült meztelenül - vonultunk a fürdőszobába szeretkezés után - és pont totál belefutottunk. Nem volt semmi balhé, elhumorizáltuk a tényeket és a lényeget...

Ennek 30 éve, még ma is jókat röhögünk a szitun.

jún. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!