Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom engem hibáztat, hogy...

Anyósom engem hibáztat, hogy megváltozott a fiával a kapcsolata. Ez normális? Milyen kapcsolat lehetett ez?

Figyelt kérdés

Anyósom elsírta magát, hogy mióta velem van a férjem, azóta a fiával nincs meg az a belsőséges lelki kapcsolat. Állítólag különleges volt az ő kapcsolatuk, ez nagyon hiányzik neki. Engem hibáztat, hogy ez most már nincs és azóta meg is hízott a férjem, az is miattam van szerinte.

Igazából el sem tudom képzelni milyen kapcsolat lehetett ez, mivel én soha nem szóltam ebbe bele és alapból nagyon jónak tűnik a köztük lévő kapcsolat.

Vagyis férjem nagyon felnéz rá, nagyon félti és óvja, mindig beszélnek, szóval nem tudom miben változhatott ez meg…

Valakinek hasonló?!



ápr. 2. 21:52
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
84%
A párodnak kell leállítani, hogy ugye nem gondolta, hogy majd 100 éves koráig csüngeni fog rajta. Amúgy meg keressen magának elfoglaltságot, lehet menni önkénteskedni,stb.
ápr. 3. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
93%
Nem bírja elviselni anyóspajti hogy a fia már felnőtt és külön élete meg családja van,ha teheted állítsd le őt nagyon gyorsan mert erre rá mehet a kapcsolatotok is.Vagy inkább férjednek kellene beszélnie vele hogy ezt a fajta viselkedést haggya abba.
ápr. 3. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
89%

Érdekes, hogy ezt a problémát apa és lánya között nem hallom sosem.Ha férjhez megy a lány,elköltözik,akkor az apák nem csinálják a fesztivált.

Sok munkatársamtól hallottam és családban is történt viszont a mama -fia gond,mármint a mamácska nem bírta elviselni,hogy a fia önálló életet kezdett,esetleg más városban.

Egyik unokatesómnál majdnem oda vezetett,hogy a feleség el akart válni,mert az anyós minden második szava a fiának az volt " ugye tudod milyen hálás lehetsz ezért "...és jöttek a műkönnyek,drámák,csenddel verés, amiben a férje őrlődött, a anyja miatt.Sőt a mama kijelentette,hogy a fiának a saját gyereke is csak másodlagos,ő az első a fiának. Az vetett véget ennek,hogy az ország másik végébe mentek és teljesen megszakították a kapcsolatot.


Borzasztóak az idősödő nők, mások öröme,boldogsága irritálja őket és befurakodnának a gyerekük életébe.

ápr. 3. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
95%

Annyira idegesítőek az ilyen öregek, akik nem tudnak magukkal mit kezdeni, ezért másokat terrorizálnak lelkileg.


Főleg, ha az a saját gyereke vagy annak környezete.


Az ilyeneket kezeltetni kellene!

ápr. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
83%
Anyósom ugyan ez
ápr. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
17%

"Engem hibáztat, hogy ez most már nincs és azóta meg is hízott a férjem, az is miattam van szerinte."


Ha teltebb vagy és "hozzád hízott", akkor jogosnak is tűnhet az (ezirányú) aggodalma.

Nem tudom mi annak a jelenségnek a neve és miért van, hogy ha valaki párkapcsolatra lép egy nagyon elhízott emberrel, rövid időn belül ő is elhízik, hiába volt mindig vékony. Ebből a későbbiek során sokféle betegség lehet.

ápr. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
76%
Dehogy hízik hozzá. 6 éve vagyok a párommal, van 2 gyerekünk, ő 120 kiló én maradtam 60.
ápr. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
16%

"Dehogy hízik hozzá. 6 éve vagyok a párommal, van 2 gyerekünk, ő 120 kiló én maradtam 60."

Értem hogy nálatok ez nem így alakult, de általánosságban inkább az szokott történni hogy hozzá hízik, különösen akkor, ha a nő az elhízott fél.

ápr. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
50 kg vagyok… nem hiszem, hogy más viselkedésre késztetném, elvileg azért jött velem össze, mert velem önmaga lehet…
ápr. 3. 09:43
 20/23 anonim ***** válasza:
77%
#7 Baromi jó házasságid lehet, meg tesódnak is, ha a feleségetek előtt nem tudtok önmagatok lenni...Az ember ki előtt engedje el magát maximálisan, ha nem a párja előtt? Rég rossz, ha ez nálatok nem így van.
ápr. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!