Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Férfiak! Fontos nektek, hogy...

Férfiak! Fontos nektek, hogy a párotok jóban legyen édesanyátokkal? Mennyire?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert én akárhogy próbálkozom nem sikerül és aggódom, hogy ezzel hosszútávon megbántom a páromat.
2020. szept. 6. 07:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Igen, fontos. Mert ha nem jönnek ki egymással, előbb-utóbb választás elé kényszerül az ember, hogy vagy a felesége, vagy az anyja. Na, ezt nem akarom.
2020. szept. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

Nem ez az első számú szempont.

Inkább azért fontos, mert ez sokat elárul úgy általában a konfliktuskezelésről, ami meg már a mi kapcsolatunkban is fontos dolog.

Nyilván van olyan anyós akivel a legnagyobb igyekezet ellenére se lehet jó viszonyba kerülni, ilyenkor sem a visszavágás lehetőségét kell keresni,hanem azt hogy ha valamiért muszáj, akkor azt a kis időt bírják ki egymás társaságában. Ez nem csak a páromra, az anyámra is vonatkozik. Nem kell mindenáron megfelelni egymásnak, de semmi szükség arra hogy családon belül háborús övezetben éljek.

2020. szept. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Tuti tipp: amit en is teszek! Ritkan de akkor minosegi talalkozas parom szuleivel. Azaz havi nagyjabol 2 orara osszesitve maximum havi 3 orara kedves vagyok csinos illedelmes figyelmes! A havi masik soksok oraban meg konkretan semmit sem kell foglalkoznom veluk. Parom maximum 2 hetente megy a szuleihez de van hogy 3. En pedig havi 1x maxxxximum 2x elkiserem es annyit igazan kibirok. :D Nekunk is iszonyu felszines a viszonyunk es ez sokkal jobb mintha mindenbe beleszolna hidd el! Keves idore menj csak es addig legyel tunemenyes! Utana meg ugyis hamar vege a latogatasnak. Mondjuk ehhez az jarult hozza hogy parom is ritkan megy. N
2020. szept. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%

Nekem fontos.

Az anyám az anyám, a státusza elvitathatatlan, a párom meg a párom. Kettőjük szerepe az életemben egyaránt fontos és nem összekeverhető.

Szerencsére még nem kerültem olyan éles helyzetbe, hogy választanom kellett volna, de ha belekényszerít valaki, akkor az anyámat választom.

2020. szept. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%

Attòl függ milyen az anyuka.Én addig szerettem mig havi 1-2 szer pár òrára találkoztunk.Most több 100 kilométer választ el töle de 2-3 havonta jön 2 hétre idecuccol és ilyenkor körülötte forog minden.A férjem az ö pártján áll.

Rengeteg veszekedés,gyomorideg,stressz megtette a hatását.A házasságunk válás szélén,nehéz feladni mindent amit eddig elértünk,sok mindent feláldoztam a férjemért,sokat dolgoztam,pròbáltam helyt állni a munkahelyemen,volt h állàsom volt h haladjunk a céljaink felé(ház vètel) pròbáltam jò feleség lenni,pròbáltam jò háziasszony lenni de amikor a férjed csalàdja tùl ragaszkodò megfulladsz tölük.Ha kiállsz magadért beszòlnak,férjed a kis padon ül.Választani nem tud hiszem senkit sem akar megbántani.De ugyis a feleség a vesztes.

Pròbáltam kedves lenni,pròbáltam határokat hùzni de tùl sokat várnak el.

Nincs életem ami van az ròluk szòl.Belerokkantam lelkileg.

2020. szept. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
*volt h 2 állàsom volt
2020. szept. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%

Érdekes, hogy a megszólítás "Férfiak!", mégis nők válaszolnak, akik lepontozzák a valóban férfi válaszolókat.

Így nem sok értelme van válaszolni, kivéve ha egy férfi a 0-ért küzd!:)

2020. szept. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%

Nem kell ezt férfiakra lebontani, aki szereti a párját, annak fontos a harmonikus kapcsolat a párjuk és saját szüleikkel, egy pár szélsőséges kivételtől eltekintve.

Speciel ez egy női példa:

[link]

2020. szept. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%

Én nöként irom igaz de amit tapasztalok az az,hogy valòjában fontos nekik.

De 2 csoportra oszthatòk.

Vannak anyuci kisfiai,akik nem làtják h az édesanyjuk sem tökéletes ember.

Ilyenkor jönnek a gondok,amikor anyòs és a férj is elvárja hogy hogy megkell felelni,anyunak nemet mondunk,anyu akkor jön és addig marad ameddig akar,anyuci akàr oda is költözhetne,anyu mindent jobban tud.

Van a màsik csoport akik érzelmileg is levàltak a szülökröl.

Ök azok akik látják a hibákat a szülökben is,tudják mit akarnak vagy nem akarnak.Tudjàk hogy anyuka nehéz eset igy megpròbálja maga megteremteni a hangsùlyt h ne legyenek összezörrenések.A férj elvárja h a felesége is hajlandò legyen a kompromisszumòkra de az anyuka is ugyanùgy.

Ha megvan az egyensùly lehet nagyon jò anyòs meny viszony.


Ha a mérleg mindig az anyuka felé döl akkor problémàk lesznek.

Hiàba feleség valaki,ha anyuka mindig az elsö,a nö örlödik,szereti a férjét de közben belül szenved hiszen nehéz megfelelni a férjnek és az anyòsnak is.

2020. szept. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%
Nőként kérdezem, miért kell lepontozni azt, akinek fontos az anyja is?
2020. szept. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!