Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért mondogatja hogy menjünk...

Miért mondogatja hogy menjünk ha nem is érdekli az unokája?

Figyelt kérdés

Folyton azt mondja anyósom hogy nem megyünk hozzá eleget ezért nem szereti a kislányunk. Havonta egyszer általában elmegyünk többször nem, úgy gondolom neki egyszerűbb eljönni mint nekünk és azért az 1,5 éves pakolászóm is jobban érzi magát "hazai terepen". Nincs el vele egyáltalán néha oda mosolyog és ennyi. De én nem is csodálkozom amikor látszik rajta hogy egyáltalán nem érdekli a gyerek, 2 óra alatt talán 5 percet ha foglalkozik vele.

Most pedig anyukámra féltékeny mert őt nagyon szereti a gyerek, hetente eljön 70kmről és nagyon sokat játszik vele, szeretgeti. De anyósom csak azt mondogatja, hogy nem visszük eleget azért van ez. Ő is eljöhetne, sokszor jár erre mégsem jön be.

Mai eset után amikor hazaértünk megmondtam a férjemnek hogy én nem látom értelmét annak hogy menjünk. Persze én vagyok a rossz mert az én anyámat szereti a gyerek 🤷‍♀️


2019. dec. 29. 23:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha legközelebb megint rázendít a mondókára hogy nem mentek eleget, akkor szépen rögtön rá kell vágni, hogy de hát Mari néni, mi bármikor szívesen látjuk, nyugodtan jöjjön és játszon a gyerekkel amikor csak szeretne! És ennyi, és ezt újra és újra akárhányszor csak előjön a kis mondókájával újra és újra elmondani. Ilyenek ezek az idősek, szájukba kell rágni a dolgokat. Ha elkezd akadékoskodni, akkor felhozhatod példának nyugodtan anyukádat, hogy oda sem ti járkáltok, hanem ő jön.
2019. dec. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Apósom nem látta a gyereket, amióta megszületett. Mindjárt három éves. Após "nehezen mozog", "sok baja van" ezért nem jön. Igaz, a kocsmába nagyobb erőfeszítés eljutni, mint hozzánk, az mégis tök jól megy neki, napjában többször is, ha kell. Mi nem visszük a gyereket "a színe elé". Tőlem fel is fordulhat úgy, hogy sose látja. A kórházba bejött megnézni, öt percet maradt, hót bunkó volt, aztán felugrott, hogy neki mennie kell. Persze, a kocsmába. Látom itt sokszor, hogy a gyerek veszít vele, hogy ha nem engeded a nagyszülőhöz. Hát biztos van olyan. De hogy apósommal semmit se veszít, az tuti. A férjemnek is csak megkeserítette az életét, csak azóta vannak jóba, hogy szakmai sikerei vannak, aztán tud após mivel villogni.
2020. febr. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!