Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért mondogatja hogy menjünk...

Miért mondogatja hogy menjünk ha nem is érdekli az unokája?

Figyelt kérdés

Folyton azt mondja anyósom hogy nem megyünk hozzá eleget ezért nem szereti a kislányunk. Havonta egyszer általában elmegyünk többször nem, úgy gondolom neki egyszerűbb eljönni mint nekünk és azért az 1,5 éves pakolászóm is jobban érzi magát "hazai terepen". Nincs el vele egyáltalán néha oda mosolyog és ennyi. De én nem is csodálkozom amikor látszik rajta hogy egyáltalán nem érdekli a gyerek, 2 óra alatt talán 5 percet ha foglalkozik vele.

Most pedig anyukámra féltékeny mert őt nagyon szereti a gyerek, hetente eljön 70kmről és nagyon sokat játszik vele, szeretgeti. De anyósom csak azt mondogatja, hogy nem visszük eleget azért van ez. Ő is eljöhetne, sokszor jár erre mégsem jön be.

Mai eset után amikor hazaértünk megmondtam a férjemnek hogy én nem látom értelmét annak hogy menjünk. Persze én vagyok a rossz mert az én anyámat szereti a gyerek 🤷‍♀️


2019. dec. 29. 23:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
tudja az anyosod, hogy akarmikor szivesen latnatok, amikor epp arra jar?
2019. dec. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Persze. Nem vagyunk rosszban különösképpen csak mostmar betelt a pohár...
2019. dec. 29. 23:34
 3/12 anonim ***** válasza:
4%

A helyedben orulnek sot meg probalnam messzebb terelni. Orulet h ezzel van idod foglalkozni!!

N

2019. dec. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
Mert primitív és féltékeny. Semmiképp ne menjetek gyakrabban, még annyiszor se muszáj, és ha reklamál az anyós, nyugodtan vágd a képébe, hogy de hiszen nem is foglalkozik vele.
2019. dec. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Mert idióta, az én anyósom pontosan ugyanezt csinálja.
2019. dec. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha az anyósod is hetente beállítana, akkor meg azért panaszkodnál itt, hogy folyton nálatok lóg. 😅
2019. dec. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem miért nehéz nektek menni. Mi minden vasárnap anyósomnál ebédelünk 5 éve. A kisebb 6 hetes, már őt is visszük.
2019. dec. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
Havonta 1x mennek, minek menjenek gyakrabban, ha úgysem érdekli igazán az unoka?
2019. dec. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Igen ahogy 8-as írja.

Eddig is azért mentünk hogy ő beszélgetett a fiaival én meg játszottam a gyerekkel. Azt itthon is birok nem kell azért mennem.

Azért akadtam ki tegnap mert amikor itt volt karácsonykor akkor mondta hogy nem szereti a gyerek mert nem visszük. Tegnap pedig elmentünk de az volt mint eddig.

2019. dec. 30. 12:53
 10/12 anonim ***** válasza:
89%

Azért akarja hogy menj, mert akkor látják a szomszédok hogy ott voltatok és elmondhatja a barátnőinek hogy milyen jó nagymama.


Amúgy az én nagymamám is hasonló volt.

2019. dec. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!