Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Magyarországon lehet elefántot...

Magyarországon lehet elefántot tartani?

Figyelt kérdés
Milyen engedélyek kellenek hozzá? Mennyibe kerül?

2018. ápr. 27. 11:12
 1/6 anonim válasza:
10%
Orbán se kissebb mint egy elefánt. Miért ne?
2018. ápr. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Miért ne lehetne? Múltkor is vettem kettőt.
2018. ápr. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
21%
Akár hiszed, akár nem, de rengetegen feltették már ezt a kérdést ezen az oldalon...
2018. ápr. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
13%

Utazz Ázsiába, ott sok helyen lehet elefántokat simogatni, etetni, fürdetni és azokat megülni. Vannak több órás elefántos programok.

Én gyermekkoromban tigrist szerettem volna tartani, így apám 18. születésnapomra elvitt Thaiföldre, ahol egy tigris farmon lehetett fél napot eltölteni ezekkel a nagymacskákkal. Lehetett őket etetni, sétáltatni, simogatni, játszani velük, sőt még fürdeszteni is lehetett őket (mert a tigrisek szeretik a vizet).

Ilyenre sok ázsiai országban van lehetőség, főleg elefántokkal.

2018. ápr. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, de kell hozzá rengeteg pénz, papírmunka, terület, képzettség.
2018. ápr. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%
Lehet. Viszont vigyázz, mert nem szeretik a vízilovakat. Én elkövettem a hibát, hogy egymás mellett tartottam őket és megölte a vízilovat. Aztán persze nekem kellett megszabadulnom a víziló által kinyírt emberektől a kertben, mert már nem volt, ami egyen belőlük. Az elefánt egy falatot sem volt hajlandó húsból enni. Azóta tudom, hogy hálátlan dög.
2018. ápr. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!