Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Olyan kutya ami úgy néz ki...

Olyan kutya ami úgy néz ki mint egy farkas?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kb 4 évvel ezelőtt feltettem egy olyan kérdést a butuska kislány fejemmel, hogy lehet-e legálisan farkast tartani. Arra emlékszem, hogy egy kedves kommentelő ajánlott valami kutyaszerűt, amit lehet tartani legálisan, kutya, szelíd, de teljesen olyan kinézete van mint a farkasnak. A kedves kommentelő a nevét is leírta, és emlékszem, hogy rákerestem, és tetszett. Most nem arra gondolok hogy "farkaskutya".

Ha esetleg valaki lenne oly' kedves, és leírná nekem a nevét nagyon megköszönném. Ugyanis saját házam van, olyan állatot tarthatok amilyet akarok. Ha esetleg valaki azt is tudja, hogy honnan tudok beszerezni ilyet (gondolom pénzért) azt is legyen szíves leírni.



2017. aug. 23. 12:08
1 2
 11/11 anonim válasza:
30%
Külföldön én csak láttam két párt, aki 2 farkast sétáltatott. De gondolom nem csak úgy fogták őket és hazavitték, hanem már kölyökkorukban, mert a helyzet úgy kívánta.
2017. aug. 25. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!