Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Olyan kutya ami úgy néz ki...

Olyan kutya ami úgy néz ki mint egy farkas?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kb 4 évvel ezelőtt feltettem egy olyan kérdést a butuska kislány fejemmel, hogy lehet-e legálisan farkast tartani. Arra emlékszem, hogy egy kedves kommentelő ajánlott valami kutyaszerűt, amit lehet tartani legálisan, kutya, szelíd, de teljesen olyan kinézete van mint a farkasnak. A kedves kommentelő a nevét is leírta, és emlékszem, hogy rákerestem, és tetszett. Most nem arra gondolok hogy "farkaskutya".

Ha esetleg valaki lenne oly' kedves, és leírná nekem a nevét nagyon megköszönném. Ugyanis saját házam van, olyan állatot tarthatok amilyet akarok. Ha esetleg valaki azt is tudja, hogy honnan tudok beszerezni ilyet (gondolom pénzért) azt is legyen szíves leírni.



2017. aug. 23. 12:08
1 2
 1/11 anonim válasza:
Husky?
2017. aug. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A csehszlovák farkaskutya lehet. Valóban szelídebb, mint egy farkas, de igen sokban eltér a kutyáktól a természete. Nem igazán való bárkinek.
2017. aug. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha jó a "fluffy" farkas, akkor keeshond.
2017. aug. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Csehszlovák farkaskutya.
2017. aug. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Csehszlovák farkaskutya. De nem valószínű hogy neked való kutya, kutyát pedig nem választunk kinézet alapján. Nekem is rendesen zsánerem a kinézete, mégis tisztában vagyok vele hogy nem igazán családi kedvenc. Kicsit olvass utána a természetének és hiába tarthatsz "bármilyen" kutyát, mégse. Kutyát az alapján tartunk hogy az, amit te biztosítani tudsz megfelel-e a fajta igényeinek (pl napi séta, kutyasuli, agyi és fizikai fárasztás, kinti vagy benti kutya stb.). Ja és egy ilyen kutyának borsos ára van tenyésztőtől, szerintem 200.000 felett kalkulálj. Ami ilyen 50 ezer az szaporító és nem fajtatiszta kutya.
2017. aug. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Ugyanis saját házam van, olyan állatot tarthatok amilyet akarok."

Bocsi, de ez is elég kislányosan hangzott. :D

2017. aug. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket!

Az nem nagyoneszámít, hogy milyen a természete vagy mennyibe kerül, a lényeg az, hogy legális legyen, és úgy nézzen ki mint egy farkas

2017. aug. 23. 13:39
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a kijelentéseddel végképp megpecsételted magad. Kétlem, hogy felnőtt ember lennél, de még kutyatartásra sem lennél alkalmas. Egy ilyen kutya borzasztóan a fejedre tud nőni, nagylány! :)
2017. aug. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat de rosszul hallottam? Nem számít mennyibe kerül meg milyen a természete? Kicsikém nagyon gyerek vagy még. Ez nem felelős állattartás, ez a lehető legfelelőtlenebb dolog amit tehetsz. Te is trónok harcát nézel és direwolf kell neked vagy mi a franc van már? Ez egy érző lény akit fegyelmezni, nevelni, szocializálni kell, főleg egy ilyen vad fajtánál, nem úgy van hogy megveszem kicseszem az udvarra és utána mutogatom hogy "úú nézzétek nekem igazi farkasom van :D". Elmondom neked még az utcára se fogod tudni kivinni 20 kg-s súlytól kezdve mert nem értesz a fajtához.


Próbálj meg felnőtten gondolkozni ha már annak tituláltad magad ne úgy csinálni mint egy 5 éves akinek tetszik egy játék, majd később rájön hogy megunta és nem neki való.

2017. aug. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Maradj te csak a plüsskutyánál, kérdező. Tele van a menhely a hozzád hasonló gazdik által beadott kutyákkal.
2017. aug. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!