Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Félek, hogy össze szeretnének...

Félek, hogy össze szeretnének csapni ellenem tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Egész életemben, félelmem volt a pókoktól, ha meglátok egyet, kiráz a hideg, nem mentem be a fürdőkádba sem mert ott volt a plafonon egy csúnya, ízes lábu pókic. És látom rajtuk hogy figyelnek, ma pl megfújkáltam egyet, dezodorral , és elkezdett kapálódzni. Nevettem egyet, okés eddig rendben van. Bemegyek, és látom hogy az ágyam feletti falom ott van egy..Egy, tejfölös strandlabda fejű pókvadállat. ÉS láttam Ahogyan Néz, és rámveti a mérges szemeit, és bántalmat akar számomra. Menten nekicsaptam, az szjg, könyvet, és menten a padlora esett, es kispréselődött mint a málnalekvár. Puff neki. Na ez még csak hab se a palacsintán, jövök vissza ki elintézni a dolgaim, mit látok. A pókot akit lefújtam, kapálódzik és akárhova megyek kovet,a falon. Most, ignorálom hátha akkor abbahagy és nem koslat utánam mintha szerelmes lenne belém. Gondolkoztam azon, lefújom mindannyijókat a porszivivel, hogy szaporodni se tudjanak, és bezárok mindent, de dögmeleg van és kell a fény, a pozitív energiák, e vadállatok ellen. Azonban ha meglátok egy picike pókimókit, mindig elérzékenyülök, hisz szegény, olyan kisbaba mint én meg a tesóim voltunk régen. Nem érdemel bántást. De ha arra gondolok, hogy egyszer megnő, és összeáll a spider la mafia famíliával, akkor összecsapnak ellenem mindannyian, és megkeserítik az életemet.

Nagyon félek már, már utálok aludni is miattuk mert figyelnek, kukkolnak, ha meztelen vagyok mégjobban de nem érdekelnek a fiú pókok, hiszen leszbikus vagyok. Ácsi, nem úgyértem hogy a lány pókoknak jobban örülnék. Azokat is utálom. mit tehetnék? Ti mit tennétek?



#vadállat #Vadórzók
aug. 22. 15:05
 1/7 A kérdező kommentje:
ui: Lehet azért ilyen ganajok velem, mert borsodban élünk, és itt már a pókokra is rámegy a köcsögség? Mit tegyek ellenük? Gonoszak.
aug. 22. 15:07
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Trollkérdés...

Viszont van tehetséged könyvet írni, kezdhetnél ezzel valamit inkább a trollkérdések helyett.

aug. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 veszettkecske ***** válasza:
89%
Nagyon vigyázz velük, mert amit látsz, az csak a jéghegy csúcsa... Sokkal többen vannak, és sokkal okosabbak mint azt mutatni szokták. Ja és jóval nagyobbak is, mint amilyennek valójában látszanak - a megtévesztés az egyik szakterületük: pl te azt hiszed, leütötted, de jó eséllyel ez csak egy robotpók volt. Én már rájöttem, ezek gyík-pókok, egy másik bolygóról jöttek, hogy leigázzanak minket, amit úgy tesznek, hogy amikor nyitott szájjal horkolunk, akkor fejest ugranak belénk, bemásznak az agyunkba és átveszik az irányítást... nagyon sok gyíkpókember van már köztünk, a médiába is beszivárogtak, többe közt a jól ismert Pókember sztorival próbálják meg népszerűsíteni magukat... légy óvatos.
aug. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3. Van benne valami, sőt egyetértek, ezekkel a tényekkel, melyeket e földiek csak, teória szempontjából vélelkednének erről a tragikus szörnyű incidensről. A nyitott szájas horkolás, nem vall rám, hisz nem gyakran alszom, mert figyelnek, és rosszul vagyok már tőlük. De a számat, mindig a párnába fúrom Cardi B punciját odaképzelve, hogy ne gondoljak ezekre a vadállatokra. Köszönöm, a tanácsaid, ígérem óvatos leszek, és hallgatok reád nemes , tudósom. Minden jót kívánok.
aug. 22. 16:55
 5/7 anonim ***** válasza:

...X"D

Cardi B p*nciját odaképzelve... X"D

aug. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem tehetek róla, ő volt az aki miatt rájöttem hogy a csajokra bukom, és nem a fiúkra, amikor 11 évesen láttam a WAP nótájukat.
aug. 22. 17:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Jogos, jogos, csak nem számítottam ilyen technikára XD
aug. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!