Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Azok akik szeretitek a cápákat...

Azok akik szeretitek a cápákat, kinek mely cápafaj(ok) a kedvence(i), mely(eke)t szeretitek legjobban?🦈

Figyelt kérdés
Nekem a megalodon (akár létezett, akár nem), a fehér cápa, a makócápa, a kékcápa és az óriáscápa a kedvenc fajaim. :p

aug. 11. 16:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
46%

#10.


Mostmár tudod, hogy vannak ilyen felnőttek is. Lapozzunk.

aug. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%

Feltételezem (vagy nem), hogy a kérdező behatóan tanulmányozta a kékcápaalakúak rendjének 470, a tüskéscápa-alakúak rendjének 115, valamint a további 6 rend közel 100 cápafajának életmódját, viselkedését, ami alapján feltette a kérdést ...


Szóval a 3 éves kislányom kérdésének a Mancs Őrjárattal kapcsolatban van létjogosultsága. Tudja mind a 6 vagy 9 szereplő (Everest, Tucker és Liberty nincs az eredeti sorozatban) nevét, tud mondani egy-egy mozzanatot a történetből, esetleg tudja, hogy melyiknek mi a fő tulajdonsága.

aug. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert Te ismered az összes ételt, hogy legyen kedvenced? Megbukott az érved.
aug. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
50%
Nyilván csak sztereotípia, hogy a cápák tulajdonképpen két dolgot csinálnak: (vérengző módon) létfenntartanak illetve fajfenntartanak.
aug. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
#14. Ez hogy jön ide?
aug. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%

17:53-as

nem ismerem az összes ételt, de amiket ismerek, azok közül vannak olyanok, amiket kimondottan szeretek, meg vannak olyanok is, amelyeket nem. És el tudom mondani, hogy a melyiket melyik okból kifolyólag nem szeretem.

aug. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
12%
17:57-nek: kifejezetten nem szeretem a cápákat. Mert vérengzőek. Nekem egyedül a planktonevő cápa szimpatikus. (Az nem tudom, melyik faj)
aug. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Ha idáig fajult hát rendben, miért ne "magyarázhatnám meg" a legelső válaszolónak, hogy szerintem miért lehet egy embernek kedvenc cápa faja vagy akármilyen másmilyen állatból is kedvenc faja: Az természetesen egyértelmű, igen, amióta az eszemet tudom, egészen kis óvodás korom óta szerettem mindig is az állatok, meg mindenek óta az állattan is igen érdekelt stb., és kicsit ahhoz tudnám hasonlítani, mint ahogyan vannak emberek akiknek vannak kedvenc kutyafajtái, kedvenc macskafajtái (nem hinném, hogy átlagos gyerekek arról beszélgetnének, hogy az angol agár vagy az afgán agár a szebb kutyafajta, vagy hogy a magyar fajták közül például a komondor vagy a kuvasz tetszik nekik jobban vagy, hogy a cocker spániel vagy az ír szetter való jobban családoknak házikedvencnek, meg azt sem hinném, hogy több gyerek lenne, mint felnőtt akiknek például számít, hogy milyen szép a bengáli, a devon rex vagy a toyger macskafajta mintázata...), főleg az állat jellemét, kinézetét, testalkatát, tulajdonságait, hasonló dolgait veszem figyelembe amikor egy bizonyos állatot figyelembe véve vannak belőle kedvenceim. És a cápatámadások nem olyan gyakoriak, hogy ezért utálni kéne őket, mert "túl vérengzőek"... hány esetről hallani, hogy ritkán emberi gondatlanságból nagy kutyák miket okoznak emberekkel amikor rájuk támadnak... kutya okozta emberi halálok és súlyos testi épség vesztés miatt senki sem fogja az adott kutyafajták megutálni, hát a cápákat sem kell, a szörfösök és egyéb tengerparton és tengerben tartozkodó emberek felelőssége is, hogy kellően óvatosak és körültekintőek legyenek, hogy elkerüljék a szörnyű tragédiákat.
aug. 11. 19:17
 19/21 anonim ***** válasza:
85%
10, egyértelműen szubjektív...
aug. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a zebracápa tetszik, jópofa mintája van. Meg a tény, hogy egy pöttyös állatot egy csíkosról neveztek el. (Azért, mert kiskorában csíkos, ahogy nő úgy lesz pöttyös)
aug. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!