Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Másnál is sok mostanában a...

Másnál is sok mostanában a poloska?

Figyelt kérdés
Nem ágyira gondolok, hanem mezei zöld vagy barna poloskára. Mi egy lakótelepi tömbház 3. emeletén lakunk és egy hónapon belül már ötödjére fordult elő, h beette őket a rosseb a lakásba. 25 év alatt amióta itt élek, még egyszer sem jött be ilyen állat. Nálatok is invázió van?

2016. okt. 8. 18:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
56%
Osszel mindig ez van.
2016. okt. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
63%

F..szom kivan nekem is velük.


Napi 5-10 darabot leütök. Már felcsavartam a szőnyeget, mert vagy 20 darab volt elbújva alatta. Nekem is belemászik a ruhába, cipőbe, kajába.


Legjobb az volt, mikor állok bevásárlóközpontban a kasszánál, keresem elő a pénzem és megláttam a táskában a poloskát, na onnantól eregette is a szagot nekem meg kb égett a pofám hogy rohadt erős poloska szagom van.


De komolyan mindenhol vannak, a zárt szekrényben, behúzott táskában...azt se tudom hogy megy oda be.

2016. okt. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Milyen hideg tél kell milyen hosszú időn keresztül ahhoz, hogy megszűnjön végre az invázió? Mert amilyen enyhe telek tudnak lenni, lehet, hogy még a karácsonyfán is ott lesznek... :(((
2016. okt. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudom mi van de nálunk már nincs annyi poloska, viszont van százezer katica. Most ez komoly?
2016. okt. 19. 12:29
 15/16 veterán vas ***** válasza:

Ezek a korábbi poloskák, csak most átöltöztek, mert hallották, hogy a katicákat nem annyira utálja az ember.

De én átlátok az álcaruhán és ezeket is leverem.

A kis nyomorult büdösek.... :(

2016. okt. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Katicákat nem láttam még, de pont a napokban olvastam, hogy van, ahol invázió van belőlük is: [link]

Reméljük idén lesz pár hidegebb hét...

2016. okt. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!