Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Hogyan lehet kiirtani a csótányt?

Hogyan lehet kiirtani a csótányt?

Figyelt kérdés

Bérlakásban laktunk egy évig, nagy fekete, konyhai csótányokkal, volt ott irtás, de amikor lekapcsolva hagytuk a villanyt éjszaka,akkor bejöttek a lépcsőházból.

Na most 1 hónapja beköltöztünk a saját házunkba, ami kertes és úgy néz ki költöztek velünk a bogarak is.

Akinél volt már csótány hogyan sikerült kiirtani?



aug. 7. 17:33
1 2 3
 21/23 anonim válasza:

Ahogy írtam korábban, én kint is és bent is hangya-, és csótányirtó spray-el irtottam ki őket.

Igaz, folyamatosan kellett ellenőrizni mert a petékre nem hat, de 2 héten belül nem volt egy sem.

Ja, és mindig teljes sötétségben aktívak, úgyhogy éjjel, fejlámpával ment a vadászat.

szept. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
Azt tanácsolták nekem,hogy a sprayvel majd fújjam jól be az ajtó küszöbeit.Voltam már kint este,de eddig kb 1x ha jött elő élő.Kb egész éjjel kint kéne lennem,ha vadászni akarnék.Többször figyelek este is bent.Pár hét múlva biztos,hogy fújkálni fogok én is.Elvileg ez is kifejti pár hétig a hatását
szept. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Mi is amikor lefújtuk a konyhát 1-2 db néha ott volt. Az az érdekes, hogy mindig fejjel lefelé vannak és van amikor még élnek csak nem tudnak megfordulni, én ilyenkor arra gondolok, hogy azok valahonnan leestek.
szept. 10. 20:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!