Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mi ez a rengeteg darázs most?

Mi ez a rengeteg darázs most?

Figyelt kérdés
Konkrétan ahogy kilépek a házból, már betamadnak. Elmegyek sétálni a városba a gyerekekkel, előveszem az innivalójukat és már egyből ott van 2-3 darázs, akik rámennek az cumisüvegre, pedig csak víz van benne. Múlt héten még nem volt ez, de tegnap is ki kellett nyírni 3 darazsat, ma pedig 4-et és ezt mind a város közepén. Elegem van ezekből a mocskos dögökből.
júl. 26. 15:32
1 2
 1/18 Mad Max2 ***** válasza:
100%
szomjasak
júl. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Van a városban 3 szökőkút meg egy patak. Akkor miert engem találnak be mindig?
júl. 26. 15:41
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szomjasak, pontosan.
júl. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ők nem tudják hol van a 3 szökőkút, meg a patak.
júl. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
A száraz, meleg időjárás az oka, ilyenkor nagyon sok van. Nálam befészkeltek a padlásra, ráadásul nagyméretűek. Időnként a házba is betéved egy-egy, és nem akar kimenni.
júl. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%

"Van a városban 3 szökőkút meg egy patak. Akkor mi a faszert engem találnak be mindig?"


És ezt honnan kellene tudniuk? Ahelyett hogy itt hőzöngsz elmagyarázhatnád nekik, hogy merre található.

júl. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%

Elöször is ilyen trágár sítlussal nem igazán kellene gyereket vállalni,így belöle sem lesz különb ember.

Másodszor a darazsak nem "támadnak", hanem szomjasak, és ahol vizet éreznek oda mennek.

A szökökút meg patak nem ott van, ahol te meg a darazsak, ha lenne többfelé itató nekik, akkor nem töled akarnának vizet.

júl. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Tényleg? De okos vagy. Ez a 3 szökőkút meg patak egymás mellett vannak 1 utcában 100 méteres körzetben. Akkor mégiscsak ott kellene inniuk nem igaz? Bocsi, hogy trágár vagyok, ha támadják a gyerekeimet folyamatosan és elegem van ebből, mert amint leérünk a városba, darazsakkal kell harcolnom úgy, hogy közben allergiás vagyok rájuk.
júl. 26. 17:50
 9/18 Mad Max2 ***** válasza:
39%
Veszekedj a darazsakkal...
júl. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 kürtőskalácska ***** válasza:
100%

A csobogó víz miatt valószínüleg nehezen tudnak inni.

Biztosan van olyan spré ami elriasztja a darazsakat.

Önkormányzatok szokták hívni darázsírtokat akik kiszedik őket.

júl. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!