Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Igaz, hogy a házi kaszáspók...

Igaz, hogy a házi kaszáspók megeszi az egyéb élősködőket pl. poloska, legyek, szúnyogok?

Figyelt kérdés

Tegnap estére már kicsit elegem lett, mert rettenetesen sok van nálam.


Este egy sarokban a kád mellett találtam 4-et megöltem őket, és utána olvastam, hogy mennyire hasznosak.

Ez igaz? Megeszi a szúnyogot, legyet, ágyi poloskát?


Az érdekesség, hogy miután lecsaptam őket akkor vettem észre hogy egy szúnyog is volt velük.


Vagyis tényleg szúnyogirtók?



júl. 24. 12:42
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Hogy tudnám etetni őket én is?


Az enyéim kaszáspókok, ez biztos. A kertből jönnek be.

júl. 24. 17:42
 12/13 anonim ***** válasza:
Én pókfóbiás vagyok, de a kaszásokat tavasztól késő őszig eszem ágában sincs kiűzni a házból. Ha a szoba mind a 4 sarkában lakik egy, azt sem bánom. Gyönyörűen kitakarítják az idegesítő repkedő dögöket a házból.
júl. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Valóban nagyon jól levadásszák a hívatlan vendégeket 😁 Én sem ölök meg egyet sem, rengeteg légy van sokszor bent a lakásban, de 1 nap múlva az összes eltűnik, hála a pókocskáimnak😁😁😁😁
júl. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!