Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Miért nem lehet hallani a...

Miért nem lehet hallani a tücskök ciripelését most nyáron?

Figyelt kérdés
Teljesen csendes az éjszaka eddig minden nyáron lehetett hallani őket az idén miért nem? Tudom elég semmit mondó kérdés csak érdekel hogy ennek van e valami oka vagy nincs?😄mindenesetre furcsa.. meg persze hiányolom is
júl. 5. 23:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Most, hogy írod, nekem is hallanom kellene innen a konyhából, legalábbis az elmúlt években hallottam.
júl. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én tavaly nyáron is, most mióta elkezdődött az idei nyár egyetlen egyszer se mindig figyeltem hátha de nem
júl. 5. 23:45
 3/6 anonim ***** válasza:
18%
Kiirtódtak a sok chemtrail miatt, mérgeket szórnak az emberekre! Es sajnos madarak, rovarok is áldozatul esnek! Veréb sincs már lassan
júl. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát ha ez tényleg így van akkor ez nagyon szomorú…..
júl. 5. 23:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Tegnap figyeltem fel rájuk idén először. Szóval nálunk vannak. (Kecskemét környéke)

De épp előbb voltam kint valamiért, és nem rémlik, hogy most is ciripeltek volna. Màr újra nem màszok ki...


Nem tudom igazából mettől meddig ciripelnek, akár hónapot, akár napszakot illetően.

júl. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most már kb este 7 óta megy a ciripelés, volt előtte kis eső, lehet ezzel függ össze. Tegnap lusták voltak ciripelni.
júl. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!