Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mi lehet ez? Tele van vele az...

Mi lehet ez? Tele van vele az ágyam,szobám.

Figyelt kérdés
[link]
2020. aug. 15. 22:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Ilyen nálam is van, szerintem valami nyári bogár, ami majd eltűnik, ha jön a hideg. Bár nálam csak 1-2 van. Ilyenkor a melegben sok a bogár.
2020. aug. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Lehet fülbemászó, nem? Amúgy nem mászik a füledbe :)
2020. aug. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Google Lens alkalmazás nem ismeri fel?
2020. aug. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
Ez egy aranysújtásos holyva.
2020. aug. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
67%
Holyvának holyva, de nem aranysujtásos (Staphylinus caesareus), az egy 3 centis állat. Ez egy kisebb faj, Oxytelus, Anotylus, Platysthetus vagy valamelyik hasonló genusból valami, elég sok ilyen van.
2020. aug. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Hát, mikor én jártam iskolába, a 17-22 mm-t nem 3 centinek váltottuk át. Mellesleg a képről nem látszik, hogy hány centi. [link]
2020. aug. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
75%
Én meg nem a wikiből indulok ki hanem jó pár évnyi terepi tapasztalatból, és bár tény hogy a pontos méret nem látszik (bár azért a szövetből lehet következtetni..), de az igen, hogy a mintázat és a színezet se passzol, sok egyéb mellett. Csak hogy a legegyértelműbbet említsem, hiányoznak a szelvényekről a sárga foltok és a lábak és a csápok se élénk sárgák..
2020. aug. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%

Naja, ez nem Aranysújtásos holyva...


(Wiki amúgy elég sok helytelen információt tartalmaz a rovaros leírásaiban sajnos.)

2020. aug. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A wikipédia nem csak rovaros hanem úgy általában az élőlényes cikkeiben rengeteg hibát szokott tartalmazni, csak felületes tájékozódásra jó, sokszor arra sem. Az angol nyelvű már jobb, de még az sem tökéletes.
2020. aug. 18. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem a Sclerodermus domestica-t írja a Google Lens. Az lehet? Amúgy mi az?
2020. aug. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!