Állatok - Gyakori kérdések
Bognár Ménesi Lovak körülbelül hány millásak lehetnek? Valahol olvastam, hogy tíz, de máshol -bár már nem tudom, hol- úgy informálódtam, hogy 1-2. Szerintetek?...
Lovak
Lovak
3
A kutya és macskafélék (vadon is) miért adnak egyszerre több utódnak életet, míg a többi emlős (ló, elefánt, zsiráf, stb.) csak egynek?
Egyéb kérdések
Egyéb kérdések
1
Akinek van görénye adna tanácsot hogy szoktassam kézhez és a harapásról pedig hogy szoktassam le gyorsan? A válaszokat köszönöm!!
Egyéb kérdések
Egyéb kérdések
2
A húsos láda illetve bármilyen más műanyag láda között anyag összetételben van e különbség?
Haszonállatok
Haszonállatok
3
Hogy adjam oda az Uromax pasztát a macskámnak, ha magától nem eszi meg ha meg fecskendővel adagolom a szájába kihányja?
Macskák
Macskák
14
Az Állatok kategóriáról:
Az Állatok kategóriában megtalálhatod a velünk élő kiskedvencek és a vadon élő állatok témáit egyaránt. Kérdezhetsz többek közt kutya, macska, madár, rovar, hüllő, kisemlős, ló tárgykörökben.
Nem csak mi vagyunk hatással az állatvilágra, hanem az állatok is hatással vannak ránk. Sok örömöt okoznak és olykor bánatot, problémát. Ezekről bátran kérdezhetsz az Állatok kategóriában, más állatbarátok tudnak segíteni saját tapasztalataikkal, történeteikkel neked.
A legnépszerűbb témák az Állatok kategóriában: akvarisztika, akvárium, állat, betegség, cica, etetés, hal, háziállat, hörcsög, ivartalanítás, kiskutya, kölyök, kutya, ló, lovaglás, macska, madár, nyúl, papagáj, tengerimalac.
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!