Állatok - Gyakori kérdések
Ha egy általam örökbe adott kiskutyát tovább adnak az engedélyem nélkül, de írtunk örökbefogadásit visszavehetem?
Kutyák
Kutyák
9
Kiskutyám 62. napban van, anyuka lesz, viszont tegnap hányt, ma meg mintha ment volna a hasa, olyan ürülékszagú volt, de a szobában semmit nem találtunk. Ez normális?
Kutyák
Kutyák
13
Van egy kicsi lány guppim meg egy nagy tetra halam, és nem-e csipkedi össze a tetra hal a guppit vagy valami?
Halak, akvarisztika
Halak, akvarisztika
3
Az Állatok kategóriáról:
Az Állatok kategóriában megtalálhatod a velünk élő kiskedvencek és a vadon élő állatok témáit egyaránt. Kérdezhetsz többek közt kutya, macska, madár, rovar, hüllő, kisemlős, ló tárgykörökben.
Nem csak mi vagyunk hatással az állatvilágra, hanem az állatok is hatással vannak ránk. Sok örömöt okoznak és olykor bánatot, problémát. Ezekről bátran kérdezhetsz az Állatok kategóriában, más állatbarátok tudnak segíteni saját tapasztalataikkal, történeteikkel neked.
A legnépszerűbb témák az Állatok kategóriában: akvarisztika, akvárium, állat, betegség, cica, etetés, hal, háziállat, hörcsög, ivartalanítás, kiskutya, kölyök, kutya, ló, lovaglás, macska, madár, nyúl, papagáj, tengerimalac.
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!