Állatok - Gyakori kérdések
Miért szórakoznak azzal a galambok hogy az ember fejétől kb fél méterre repülnek el az utcán?
Madarak
Madarak
3
Kárpáti Skorpiót lehet tartani terráriumban? Mert azt tudom hogy császárskorpiót is lehet mert nem veszélyes. És gondolom a kárpátit egyszerűbb mert nem trópusi éghajlaton él.
Rovarok, ízeltlábúak
Rovarok, ízeltlábúak
0
Huskymnak vettem egy kotelet amit huzogatnia kene neki velem egyutt ertitek de ot nem erdekli mit tegyek?
Kutyák
Kutyák
2
Husky kutyam nem figyel ram tegnap meg figyelt ha mondtam h gyere akkor jott, ma le se szar lehet azert mert amikor mentem hatra fele akkor veletlen fejbe rugtam es...
Kutyák
Kutyák
3
Az Állatok kategóriáról:
Az Állatok kategóriában megtalálhatod a velünk élő kiskedvencek és a vadon élő állatok témáit egyaránt. Kérdezhetsz többek közt kutya, macska, madár, rovar, hüllő, kisemlős, ló tárgykörökben.
Nem csak mi vagyunk hatással az állatvilágra, hanem az állatok is hatással vannak ránk. Sok örömöt okoznak és olykor bánatot, problémát. Ezekről bátran kérdezhetsz az Állatok kategóriában, más állatbarátok tudnak segíteni saját tapasztalataikkal, történeteikkel neked.
A legnépszerűbb témák az Állatok kategóriában: akvarisztika, akvárium, állat, betegség, cica, etetés, hal, háziállat, hörcsög, ivartalanítás, kiskutya, kölyök, kutya, ló, lovaglás, macska, madár, nyúl, papagáj, tengerimalac.
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!