Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért nem iszik a hullámos...

Walkingdeadanna kérdése:

Miért nem iszik a hullámos papagájom?

Figyelt kérdés
2 napja van nálunk, kb 4-6 hetes lehet. Ma már evett egy keveset, de csak a felakasztható rúdról és a kalitka aljáról, az etetőjét, itatóját meg sem közelíti. Arra is gondoltam, hogy nem találja őket. Nagyon félek hogy kiszárad a nagy melegben.

2018. jún. 20. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg elé tartani az itatóját. Bár nem hiszem hogy nem ivott az elmúlt 2 napban mert lehet már nem élne. Lehet akkor iszik mikor egyedül van. Új még neki a hely, ilyenkor még félnek az új emberektől is.
2018. jún. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért nem kettőt vettél? Sokkal de sokkal jobban élvezné a gyerekkorát....

Másrészt nem is félne annyira és boldogabb is lenne.


Ami az ivást illeti, ne akard látni mivel 5 másodperc alatt lerendezik az ivást és ha azt mondom naponta háromszor isznak lehet sokat mondok. Hullámosok jó szárazságtűrők, keveset isznak és gyorsan. Majd ha hónapok óta lesz nálad(remélhetőleg a 2 madár) akkor majd el-el csíped mikor isznak.

Az új hely miatt nem fog az orrod előtt nyugodtan enni-inni, akkor teszi inkább mikor nem vagy ott.


Ha van előtte tálban víz és kaja akkor nem fog se éhen se szomjan halni.

2018. jún. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Azért van csak egy, mert édesanyám csak egyet engedett, de majd ha betudom tanítani az elsőt, veszek neki egy társat természetesen.
2018. jún. 20. 20:02
 4/5 A kérdező kommentje:
Update: már iszik előttem, de még mindig nem hajlandó a táljából enni, a ketrec aljára raktam egy befőttes üveg kupakjába magokat, csak onnan eszik és a szépiacsonthoz sem nyúlt még hozzá.
2018. jún. 22. 08:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Türelem...
2018. jún. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!