Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit tudnék csinálni ha van...

Mit tudnék csinálni ha van egy madár ami minden nap már kora reggel rázendít a csiripelésével és nem lehet tőle aludni?

Figyelt kérdés
Egy-két hete kb hallom hogy egy kismadár folyamat megállás nélkül csiripel. Nyitott ablaknál alszom, különben megsülnék. Családi házban lakom. Ma kimentem az udvarra megnéztem hol van ez a madár mert már nagyon idegesítő. Hát egy villanypásztor drótján ül vagy nem is tudom min és onnan csiripel, olyan mintha "fütyülne". Amikor beesteledik akkor hangját nem hallani.
2013. aug. 1. 16:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Csukd be az ablakot.
2013. aug. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom, talán pacsirta lehet, füldugón kívül nem sokat tudsz tenni. Engem anélkül a galambok huhogása ébresztene minden hajnalban, amikor világosodni kezd.
2013. aug. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
46%
Nálunk nem egy, hanem rengeteg kis és nagyobb madár van, hajnalban mintha egy zenekar játszana, úgy dalolnak , meg lehet szokni, amikor 1-2 évre eltűntek a madarak, akkor hiányoztak, túl nagy volt a csönd. :-)
2013. aug. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Igen, minden bizonnyal igazad lehet... Mondván ne aludjak mert a melegtől, csukott ablaknál lehetetlenség..
2013. aug. 1. 16:14
 5/21 A kérdező kommentje:
Télen nekem is hiányoztak azért a madarak hangja, de azért mind1 lett volna akkor mert télen a nagy hidegben nem nyitom ki az ablakot, és csukott ablaknál szerencsére nem hallani. Ami a galambokat illeti. Mikor téglalakásban laktam akkor én is galambokra ébredtem, ide az erkélyünkre szerencsére még nem költöztek.
2013. aug. 1. 16:16
 6/21 anonim ***** válasza:

Miért, mit kellene tenni? Ledobod kővel?

Akkor hajtsd el. Bár ha már felkeltél és kigyalogoltál a madárig, biztosan felébredsz annyira, hogy nem tudsz majd visszaaludni. Kint élnek madarak és egyéb állatok. Viseld el őket. (első)

2013. aug. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
60%

Hívja a párját!

Nem tudsz ellene mit tenni!


LOL:

Erkélyem alatt fenyőfa, azon hajnal 4-kor kismadár:

csip,csip,csip, ... (levegőt vesz) csip,csip, csip, csip,... mondja, mondja magas hangon, (mint egy zsörtölődő feleség.)

Közben egy másik: csip.....csip.....csip (a kimaradott férj próbálja kimagyarázni magát)

Elkezdtem röhögni az ágyban! :))))

2013. aug. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem, nem gondoltam ilyenre hogy ledobni egy kővel, és nem is lehetne egyébként.. De tény hogy nagyon zavaró és mint feljebb írtam kb. 1-2 hete dalol itt nem pedig mióta beköszöntött a jó idő.
2013. aug. 1. 16:18
 9/21 A kérdező kommentje:
7-es válaszoló: Anyum pont ugyanezt mondta amit te. Hogy lehet hívja a párját mert nem találja. Bizony ez lehetséges. A sztorid pedig, vagy is az a szituáció aranyos lehetett azért. :D
2013. aug. 1. 16:19
 10/21 anonim ***** válasza:
Nyitott ablaknál alszom én is ilyen melegben, ilyenkor nem sokat lehet aludni, nálunk éjjel és hajnali 4-kor is beindul a kutyasétáltatás és némelyik kiskutya úgy ugat, hogy azonnal felébredek, a kedves gazdik meg egymással beszélgetnek, messziről köszöntik egymást jó hangosan, gondolván ha ők nem alszanak, akkor mi se aludjunk. Azután a berregtető autósok, az ablak alatt órákig búcsúzó buliból hazajövők, engem már a hajnali kis madárdal fel sem ébreszt. :-)))))
2013. aug. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!