Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Van egy új hullámospapagájunk....

Van egy új hullámospapagájunk. Meg van két "régebbi". Mi a teendő, hogy biztosan jól összeszokjanak?

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú ő Pityu és 2006-óta van meg.

2007-ben szereztem egy másikat, azt mondta a boltos, hogy lány de fiú. Nem baj. Remekül kijönnek a Pityuval, nincsen vérfürdő.

Most 2009-ben éppen 3 órája vettem egy lányt, de az tényleg lány. Szintén jól kijönnek, sőtt tiszteletképpen már le is csinálta a Pityu kedvenc tükrét. Biztos lehetek abban, hogy nem lesz probléma?


Remekül kijönnek egymással, s az új


2009. ápr. 10. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A fiúk lehet, hogy rivalizálni fognak, azt figyeld, és ha bármelyikükkel jobban kijön a kislány, akkor kettőjüket válaszd külön, a másik kissrác mellé meg hozz egy másik kislányt esetleg, hogy ne legyen verekedés.
2009. ápr. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem van 3 hímem, és 1 tojóm, egy kalitkába vannak, de sose veszekedtek, pedig egyszerre vettem őket, a hímek tök jóba vannak, bár kissé félre érthető hogy csőröznek egymással, de a hullámos papagájoknál ez természetes hogy hím í hímmel, nőstény a nősténnyel csőrözik, a 4 hullámosból a tojót tudom megsimogatni, anélkül hogy elrepülne, de egyik se kezes
2009. ápr. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
13:28 - Ha egyszerre vetted őket, az más, mint hogy ha hímek közé frissen beraksz egy kislányt.
2009. ápr. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
iGEN. Köszönöm a válaszokat, remekül kijönnek egymással.
2009. ápr. 14. 13:42

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!