Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ezt hol lehetne megcsinálni?...

Ezt hol lehetne megcsinálni? (hullámos papagáj)

Figyelt kérdés
szeretném kiengedni a kismadaram, de eddig mindig nekiment az ablaknak :S és csak egy szobába lene, csak amikor ott vagyok, és a kérdés lényege hogy hol tudnám öh... bevágatni a szárnyát vagy mi... ha jól tudom akkor a tollát csípik le és az újranő vagy mittudomén, lényeg hogy hol csináltathatom ezt meg??
2011. febr. 2. 01:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Az én nimfám első 1 héten mindennap kb. 20-szor esett be a szekrény mögé(el is törtek a farktollai) de mégse vágattam le a szárnyát hanem inkább sokat engedtem ki hogy megtanulja hol van a függöny vége ahová még kapaszkodhat és hol van már fal ahol nem tud megállni és beesik a szekrény mögé. Ma már kitűnően repül,tudja mi hol van és a farktollai is visszanőttek.

Húzd el a függönyt az ablak előtt és engedd ki sokszor hogy megtanulja nem jó nekirepülni az ablaknak de meg lehet kapaszkodni a függönyön.

2011. febr. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha nincs függöny az ablakon akkor tegyél rá vagy ha nem lehet akkor vegyél nagyobb matricákat és ragaszd az üvegre és az ujjadon ülő madarat többször tedd az ablaküveg elé úgy hogy hozzáérjen a csőre így tudni fogja hogy van ott valami. Ha ezek mellett is nekimegy akkor tényleg ne engedd ki abban a szobában.
2011. febr. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Igen amit az utolsó írt, vegyél öntapadós fóliát és vágj ki repülő madár alakokat (valahol árulják is), és azt tedd az ablakra. (Feketéket biztos te is láttál már autópálya plexiüvegén, vagy buszmegállók üvegén, azok pont azért vannak, hogy a madár ne menjen nekik)

Első voltam

2011. febr. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A közterületen lévő üvegfelületekre kiragasztott fekete madár matricák ragadozó madár sziluettjét formázzák, ezért ijeszti el a többi madarat arról a területről.
2011. febr. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2011. febr. 2. 16:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!