Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit lehet csinálni, hogy ne...

Mit lehet csinálni, hogy ne jöjjenek galambok?

Figyelt kérdés
Van kint madáritató, ahova régen több fajta énekesmadár is járt, de már teljesen befoglalták a galambok, télen etető ugyanez, talan csak a cinkegolyó a kivétel

aug. 16. 11:52
 1/7 anonim válasza:
44%
El kell tenni a madáritót!
aug. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
A madáritatóval nem tudsz mit kezdeni, az etetőt lehet galambmentesíteni. Egyszerűen azt kihasználva, hogy a galambok nagyobbak az énekesmadaraktól.
aug. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Nem igazán lehet velük mit csinálni.

Hozzánk örvös galambok fészkeltek az akácfára. Egyik nap arra mentem ki, hogy egy ragadozó madár csupál egy fiatal galambot az udvar közepén, ahogy kimentem elrepült a galambbal együtt. Az udvaron és a fán 2 napig nem volt galamb, utána pedig visszajöttek.

aug. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Az itatót nem foglalják el egész nap. Attól még más madár is jön. Hozzánk is járnak galambok fürdeni és sok minden más, szajkó, cinke, rozsdafarkú, vörösbegy stb.

NAPONTA CSERÉLNI A VIZET.

aug. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
El kell zavarni. Úgyis mindig ugyanaz az 1-2 szenyó jár vissza. De engem nem is ez zavar, hanem, hogy MINDENT összeszarik ha odaszokik.
aug. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
A galamb is madár!
aug. 18. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%
Tegyél rá akkora ketrecet, amin a galamb nem fér át. Az énekes madarak megszokják és nem fogja őket zavarni. És a ketrec másik előnye, hogy kilátnak rajta a madarak és kívül nem lepi meg őket pl egy szarka, ami szereti megfogdosni a kisebb madarakat, ha teheti.
aug. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!