Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mit lehet csinálni a rolos...

Mit lehet csinálni a rolos szúnyoghálóval,hogy ne jöjjenek be rajta a fényre ezek a pici zöld bogarak?

Figyelt kérdés
2022. júl. 20. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Túl ritka a négyzetrács szerkezet rajta. Nálam is "átpréselik" rajta magukat az pró kis rovarok. Le kell kapcsolni a világítást, vagy minimalizálni a fényt.
2022. júl. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Elég idegesítő,Hogy most lett az egész lakásra szúnyogháló és több a bogár,mint előtte,pedig pont ez volt a cél,hogy ne legyen.

2022. júl. 20. 22:52
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez sajnos ilyen. Nem is tudsz nagyon sűrűbb "szövésű" hálót kapni. Nekem már 8 éve fent van a rolós, egyébként is érik a cseréje mert eléggé megette az idő. Aztán akkor gondoltam keresek hozzá méterben anyagot amivel letudnám cserélni, de sehol nem kapni sűrűbb négyzetrácsosat, csak acélszövésűben van ami itt nyilván nem opció.


"több a bogár,mint előtte" - ezt gondolom szarkazmusnak szántad 😁

Azért a szúnyogot és annál nagyobb rovarokat megfogja.

Nálunk ha este 9 után kimész az udvarra konkrétan fél perc alatt megesznek a szúnyogok. Azok ellen tökéletesen véd még ez a ritka szövésű háló is.

2022. júl. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Persze ,szatkazmusnak szántam. Elég idegesítő dolog. Amúgy kombi szunyoghalohoz lehet klipszes fixet felrakni valahogy ?
2022. júl. 20. 23:57
 5/7 anonim ***** válasza:

Én pont emiatt rakattam alukeretes fix hálót.

Pici fém fülek szorítják rá belülről a tokra, nem jön át rajta semmi. Sűrű szövésű, és méretpontosan bele cuppan a keretbe. Annyi hátránya van, hogy télre érdemes leszedni ,mert megfogja a fény egy kis részet, ami ekkor jól jönne. Remélem fel fér mindegyik majd a padlásra.

2022. júl. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A szúnyogháló - a nevében is benne van - szúnyog (és egyéb repülő rovarok) ellen lett kitalálva. Minden egyéb, ami mászik, át fog rajta jutni, a poloskát is beleértve. Sajnos ezzel nincs mit tenni, mivel fent a tok "átjárható".

Eggyel jobb megoldás a fix keretes háló, de az is akkor jobb, ha körbe kinyomod a réseknél tömítőpasztával, akkor viszont nem fogod tudni leszedni télen sem, csak óriási macerával.

2022. júl. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 avada0 válasza:
Mik azok a "pici zöld bogarak", tetvek?
2023. ápr. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!