Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hol lehet ilyen festéket venni?

Hol lehet ilyen festéket venni?

Figyelt kérdés

Sok helyen kerestem de pont ilyet nem találtam. Elvileg ez zsályazöld de nem vagyok benne biztos. Valaki akinek ilyen van? Esetleg valami tudja hol lehet ilyet venni?


[link]



2021. máj. 19. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha bemész egy festékboltba, akkor biztosan tudnak katalógusból rendelni. Csak egy a lényeg, hogy ne kevertesd, mert azzal nagyon mellé lehet fogni.
2021. máj. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm😅
2021. máj. 19. 22:29
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért rossz kevertetni? Szerintem az a jó, ha kikérsz egy színkártyát (letétet kell érte fizetni), hazaviszed, nézeted a fal mellett aztán eldöntöd. Utána a gép keveri ki a kód alapján, szóval elrontani elvileg nem tudják. Bár persze nem árt, ha hazafelé még te is bőszen rázogatod :) de ez a gyári festékkel is így van. Én ugyan csak bútorhoz kevertettem így már többször, de teljesen egyező volt az eredeti színnel, amit remakelni akartam (öreg népi bútorokat újítottam fel).

Csak képernyő alapján viszont nem érdemes választani, mert mások az ún. "fényszínek", mint a festékszínek, na meg nem mindenki monitorja mutatja ugyanazt a képet ugyanolyan színűnek.

2021. máj. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

#3 Annak idején mi kevertettünk színkártya alapján és az lett belőle, hogy másnap rohantunk nyitásra gyári színt venni, mert olyan hányás színű lett a fal, hogy az valami elmondhatatlan. Még a színkártyát is gyorsan visszakértük, hogy odatartsuk a falhoz és még úgy sem stimmelt, tehát nem arról van szó, hogy a fényviszonyok rondítottak rajta. Senkinek nem kívánom azt az idegállapotot, ami akkor volt.


Nem tudom, hogy a keverőgép volt rossz, a festék volt rossz vagy mi volt a hiba, de akkor én eldöntöttem, hogy többet nem kevertetek színt, inkább kivárom, hogy beszerezzék katalógusból.

2021. máj. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!