Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A hullámos papagáj ha csíp,akk...

A hullámos papagáj ha csíp,akkor lány?

Figyelt kérdés
Vettem egy fiatal opalin hullámos papagájt. A csőrénél halvány kék a bőr. Én fiúnak gondolnám,viszont erősen megcsípett. Képet nem tudom hogy kell belinkelni ide.

aug. 13. 14:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Semmi köze a csípésnek a neméhez. A viaszhártya színe, amiből megállapítható a neme. Képet külső oldalra feltölve, ide belinkelve tudsz feltenni.
aug. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
12%
aug. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
[URL= [link]
aug. 13. 15:39
 4/16 A kérdező kommentje:
aug. 13. 15:42
 5/16 A kérdező kommentje:
Másodikra sikerült képet feltöltenem.
aug. 13. 15:43
 6/16 anonim ***** válasza:
70%
Ez szerintem hím.
aug. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Egyébként nekem állatkereskedő mondta,hogy ha csíp a hullámos,akkor az valószínűleg tojó. Eddig csak tojókhoz volt szerencsém,és tényleg csíptek.
aug. 13. 15:59
 8/16 A kérdező kommentje:
Szerintem is,csak nem túl erősen kék.
aug. 13. 15:59
 9/16 anonim ***** válasza:
81%
Fiatal hím. Kereskedésben nem értenek az állatokhoz, arra sose adj, amit ott mondanak. Kalitka is onnan való, ugye? Kicsi lesz, pláne, hogy társas állatok, szóval kell mellé pár.
aug. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
73%
Sajnos igaz, a kereskedésben fingjuk sincs róluk.
aug. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!