Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen állat ásta ki és...

Milyen állat ásta ki és zabálta fel az eltemetett kisrigót?

Figyelt kérdés
Pár napja találtam szegényt elpusztulva. Már sötét volt, így beletettem egy dobozba és másnap eltemettem a fenyőfa alá. Most láttam, hogy eltűnt. Csak a tollai és a pici doboz maradt meg.
jún. 28. 14:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
59%

10


Inkább felesleges volt bedobozolni. A tetemeket vagy megeszi valami, vagy lebomlanak. Ez a természet körforgása.

jún. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
52%

Kutya vagy róka.

Nálunk még a macska tetemét is kiásta valami akit eltemettünk a mellettünk lévő erdőben...

jún. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
34%
Nálunk a sün. Elhantolt tengelicet..
jún. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
67%
Most a sünt pontoztad le vagy engem amiért le mertem írni?
jún. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

#14, ha engem, mint kérdező kérdeztél, én nem pontoztam le senkit, a sünt sem.

Amúgy valószínűleg megvan a tettes. A felső szomszéd telefonált tegnap, hogy a közös telekhatárunkon, a bokrok alatt rókát tanyáznak. Én nem találkoztam még velük. És most itt az újabb kihívás, hogyan tessékeljük ki őket az udvarból.

tegnapelőtt 08:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!