Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ez azt jelenti, hogy elájultak...

Ez azt jelenti, hogy elájultak vagy azt, hogy meghaltak a kanárik?

Figyelt kérdés

A bányászok kalitkába zárt kanárikat vittek magukkal a bányába, mert ezek a madarak különösen érzékenyek a szén-monoxid és a metángáz halálos hatásaira. Amíg a kanári énekelt, a bányászok biztonságban voltak, ha viszont abbahagyta a csipogást, az annak a jele volt, hogy a bányát azonnal ki kell üríteni.


Idézet forrása: Dr. Gundry



máj. 26. 11:39
 1/4 Justinianus ***** válasza:
14%

Elpusztultak.

Meghalni az emberek szoktak, ahogy anyád sem ellett téged, hanem szült, a tehén meg ellik.

máj. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Azt jelenti, hogy meghaltak. Halálos metángázok jelzése miatt vitték be őket. Ha ők abbahagyták a csipogást,nagy baj volt, azonnal ki kellett menekülni, vagy különben ők is meghalnak. Ez kicsit olyan, mint amikor a boros pincébe leviszed a gyertyát. Ha az elalszik, akkoe is azonnal el kell hagyni a pincét, vagy ott halsz meg. Ha nemtudod miért, nézz utána, a későbbiekben akár még hasznos is lehet, ha boros pince közelébe kerülnél még életed során :)!
máj. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%

Igen,sajnos általában meghaltak.

1# rendben, nevezzünk mindent a nevén, akkor te majd megdögleni fogsz.

máj. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#1. Tudok arról, hogy mások hogyan fejezik ki és sosem értettem egyet azzal, ha az állatok és növények halálát más szóval fejezik ki. Ez az én dolgom, én így mondom, írom. Mások értették a mondandómat.


#2, #3. Köszönöm a válaszokat.

máj. 26. 15:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!