Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért agresszív a hullámos...

Miért agresszív a hullámos papagáj? Marcika 1 éves hullámos. 2 hónapja lett egy kis kutyám is. Terrorizálja. Ez még nem volt olyan nagy gond. Sajnos pár napja nagyon csúnyán viselkedik. Ha nem engedem telefonozni akkor megcsíp. Eddig nem " harapott"

Figyelt kérdés
A napi rutin nem változott. Reggel 7:30-kor ébreszt. Ki engedem. Gyakoroljuk a szavakat. Ha van kedve telefonozunk. Be megy mikor úgy dönt. Eszik, pihenn. Délután beszélgettünk.

2022. márc. 12. 12:02
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Hogy érted azt, hogy terrorizálja?
2022. márc. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

4-5 napja erősen csíp az ujjamba ha hesegetem a telefonról. Nem szereti a testi kontaktust. Az ujjamra rá száll néha. Szépen tanul beszélni. Nagyon élvezi. Igazán okos kis herceg.

Először vadász repülőként tett köröket a kutya fölött. Majd kakaskodva leszált elé. A kis kutya tart tőle. Inkább elbújik a takaró alá. Vagy be megy a másik szobába játszani. Marci élvezi a győzelmét. Kis zsarnok.

2022. márc. 13. 14:18
 23/26 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek alapján inkább csak egy baj van az egész sztoriban. A telefon. Szerintem különösen a ketreccel sincsen gond. A telefont többet ne add neki oda.
2022. márc. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
tölts már fel egy videót arról, ahogy telefonozik :D
2022. márc. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Örömmel osztom meg, hogy Marcika dilije elmúlt. Ismét az a kedves, okos kis herceg mint volt. A kutyával is nagy a békesség. Köszönöm a válaszokat és a segítséget.

2022. márc. 23. 18:00
 26/26 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök! :)
2022. márc. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!