Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Csirkéknek oda lehet adni a...

Csirkéknek oda lehet adni a konzerv kukoricát?

Figyelt kérdés

Pár napja tönkrement a hűtőm, nem helyezhető áram alá…


Így vettem hát készétel, meg zöldségkonzerveket.


Ma kinyitottam egy globus kukoricát, de a háromnegyedét nem bírom megenni és nem tudom hova tenni.


A csirkéknek odaadhatom, vagy ebben a formában árt nekik (pl. a tartósítószer)?



2022. jan. 7. 20:30
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Én annak idején hungarocellt adtam nekik és azt is simán megették és semmi bajuk nem lett. Szóval igen , oda lehet.
2022. jan. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Igen odalehet.
2022. jan. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Komolyan, itt az állatos rovatban minden kérdező troll vagy imbecillis?
2022. jan. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Miért lennék imbecillis?


Nem vagyok tapasztalt madár tartó…

3 csirkém van összesen, mindet kedvtelésből tartom, nem hasznon szerzésből, ezért nem is a haszonállatok rovatba írtam.


Pár hónapja vannak meg csak az állatok, azért fogadtam be Őket, mert meghalt a néni aki a gazdájuk volt, a fia meg vagy 20 másik madarat leölt és fel sem használta Őket semmire.


Amikor figyelmes lettem erre, meg mondta hogy amúgy fel sem fogja Őket használni, csak nem kellenek senkinek, akkor mondtam hogy én befogadok néhányat.


Már csak ez a 3 volt.

2022. jan. 7. 20:45
 5/10 anonim válasza:
100%
Az enyémek új ráugranak a döglött egérre,hogy csak na. Megeszik. Elcsipkodják. Az élőt meg kergetik . Van mikor sarokba szorítják az egeret és kinyírják. Dögevők. Nem hiába a velociraptor rokonai.
2022. jan. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, csak nem fogják tudni kinyitni.
2022. jan. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%

"...meghalt a néni aki a gazdájuk volt, a fia meg vagy 20 másik madarat leölt és fel sem használta Őket semmire."


És ki vág le 20 csirkét, úgy, hogy nem eszi meg?



KAMU!!!

2022. jan. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Pedig így volt.


A házat eladta (kb. 50 milla) és az állatokat nem tudta hova tenni…

Pedig kb. 1 kiló méterre van egy ipse, aki biztos befogadta volna mindet, dehát ez az ember nem is ismer erre felé senkit.

2022. jan. 7. 20:55
 9/10 anonim ***** válasza:

Ilyenkor nem hiszem, hogy csirkéid vannak.


Házi tyúk - tojó, kakas.

Csibe->csirke->jérce->tyúk

2022. jan. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mekkora egy segg volt a fia..Mikor nagymamám meghalt, mindent elkövettem, hogy az állatai a legjobb helyre kerüljenek. A tyúkok gazdáját is figyeltem, és mikor láttam, hogy nem tartja őket ideális körülmények között, elvittem egy másik helyre, ami tényleg fantasztikus volt és háziállatként tartották őket.
2022. jan. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!