Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az a felnőtt macska, amelyik...

Mihago kérdése:

Az a felnőtt macska, amelyik folyton felmászik minden fára, de lejönni nem tud, életképtelen?

Figyelt kérdés
Volt egy macskánk, az volt ilyen. Állandóan rohant fel mindenhová, aztán ott miákolt szánalmasan, hogy szedjék le. Ha valaki felment utána, akkor meg fújt-karmolt, a végén partvisnyéllel kellett lelökni. Ez ugye egy debil macska volt? Nem volt kicsi, felnőtt volt.

#fa #macska #nézdmárarohadtdögöt
2019. júl. 15. 19:38
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Otthagyni a francba, senki nem látott még fán macskacsontvázat.
2019. júl. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első mondja. Le fog jönni csak hisztizik. Ami viszont egy teljesen alap macska tulajdonság
2019. júl. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
Én is úgy tudom, hogy van olyan macska, amelyik nem tud lejönni.
2019. júl. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Egy idő után mindig leesett, az igaz, csak addig éjjel-nappal megállás nélkül vernyogott, mint akit felhúztak. Szerencsére egy idő után elkóborolt a háztól, és nagyon remélem, hogy szétlapított csípővel vergődött az úttest szélén egy jó darabig, mire kipurcant. Utáltam azt a hülye dögöt.
2019. júl. 16. 01:14
 5/10 anonim ***** válasza:
23%
Te valóban ekkora féreg vagy?
2019. júl. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
#5: Mihago csak egy unatkozó szar életű troll nem kell komolyan venni:'D
2019. júl. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szaporított is, szerinte a chip és a szájkosár állatkínzás és mindig gondosan kiemeli hogy "az igazi kutya a német juhász" 😂😂😂 annyira szánalmas ember hogy az már fáj
2019. júl. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

7-es, miért is hazudtolsz meg?


Nem szaporítottam soha. Kétszer születtek nálunk kiskutyák, még a kilencvenes években. Kaptak törzskönyvet, el is adtuk. Szaporítás, mi? Regisztrált MEOE tenyésztőként, alomnévvel. Hogyne.


A chipre sem mondtam, hogy állatkínzás, azt mondtam, nem természetes. Arról nem tehetek, hogy te nem tudsz olvasni, szöveget értelmezni! A szájkosarat pedig egy baromságnak tartom, mert jobb országokban azt csak veszélyes kutyákra kell rátenni. Itt, Kanadában nem is kapsz sehol, csak netről rendelheted, mint speciális igényt!


És igen, a német juhász a kedvenc kutyafajtám. Baj? Hülye.

2019. júl. 16. 17:18
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
😂😂😂 szakadok 😂😂Szánalom
2019. júl. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora paraszt vagy te kérdező. 😂😂😂
2020. okt. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!