Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hasnyálmirigy gyulladása van...

Hasnyálmirigy gyulladása van a cicámnak?

Figyelt kérdés
Mit tegyek ha hasnyálmirigy gyulladása van? Kapott az orvostól gyógyszert de nem nagyon segít neki. Azt mondta az orvos hogy mi mindent megtettünk már csak neki kell erősnek lenni hogy legyőzze a betegséget. Esetleg vitamint vegyek neki vagy micsodát.
2019. júl. 15. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Semmit sem szabad adni neki, max vizet ha inna.

Vagy beevett valamit, vagy beetették...

2019. júl. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Iszik magától szerencsére,nem sokat de azért iszik. Szegénykém nagyon szenved,nincs valami házi praktika vagy bármi amitől jobban lenne? :(
2019. júl. 15. 15:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Orvos semmit nem adott???

Macskának ketoprofén hatóanyagú fájdalomcsillapítót lehet adni.Mást ne adj.Ketodex, ketofen, gyógyszertárba van.Ebből 5mg-ot egyszerre.25mg-os kapható, tehát 1 szemet 5 fele vágni.Nehéz, én 4 fele szoktam.Így kicsivel több, de az én cicám 6 kg, és ez kb.3-4kg-os macskára való az 5mg.

Ha napokig nem javul, el kell altattatni, mert nagyon szenved.Addig fájdalomcsillapítózni kell.Vagy orvostól kérj neki.

2019. júl. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hasnyálmirigy-gyulladásra nincs gyógyszer. Volt nekem is. Legfeljebb fájdalomcsillapítót lehet adni, kérd meg az állatorvost, hogy írjon fel valamit. Nulldiétát kell tartani, más módszer sajnos nincs.
2019. júl. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Adott neki gyógyszert,fájdalom és gyulladás csökkentő de nem használ neki,nagyon rosszul van :( itt nem altatnak el állatot. Én is gondoltam már erre hogy szegény kis teste ne szenvedjen :'( de nem. Annyira fáj végignézni hogy szenved :(
2019. júl. 15. 15:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!