Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért csinálja ezt?

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Van 2 db. 3 hetes kiscicám az anyukájuk nagyon szépen gondozza őket irtó cukik :-)


Van egy másik cicám neki is volt kiscicája de sajnos elpusztult

1 hónapja...

Ez a cica mindig bemászik hozzájuk és a kicsikkel alszik

Nyalogatja őket és a kiscicák szopogatják a mellét...


Lehet hogy van még teje? Vagy miért csinálja ezt?



2019. máj. 31. 03:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az,hogy a másik nyalogatja őket gondoskodás vagy a meg benne tomboló anyai ösztön. Teje biztos nincs,de mivel megvannak az ösztönök,hagyja a szoptatást. A kiscicák meg szintén ösztönből teszik.
2019. máj. 31. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%

Azért csinálja, mert gondatlan gazda vagy, nem foglalkoztál az ivartalanitásukkal, és az sem volt elég lecke, hogy halott kiscicákat nézegethettél.

Mi kéne még ahhoz, hogy foglalkozz velük? Ha van még teje, az elég figyelmeztetés lenne? Ha majd begyullad a melle és elpusztul tejlázban?

Vagy akkor is cuki lenne a másik macska a kicsikkel, és ááá, vele biztos nem történik ilyen?

2019. máj. 31. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
45%
Édes istenem milyen emberek vannak itt. Ha már ivaros a macska akkor egyből felelőtlen vagy. Tudod felénk mindig kell valakinek cica. Meg honnan tudod mi okból van kiscicája az anyának #2-es? Lehet direkt tervezték így. Egy kiscica bármitol elpusztulhat, akár a kiskutya vagy kiscsiko. Sajnos nem mindig elég ha minden orvosi intézkedést megteszel. Ez sajnos a természet rendje. Lehet hogy ezután majd ivartalanítják. Nekem volt egy ivaros kislány cicám, 1x sem voltak kölykei. Nem tudom miért de sosem voltak. Az anyaban pedig valószínűleg erős osztonok vannak. Mennyi idősen pusztult el a kiscica?
2019. máj. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Kettes basszus. Azt vajon miért nem akarod akár fórumon nyakon vágni, aki szó szerint kivágja a vemhes macskáját(nekem ezért van 4 apróságom) mert nem zavartam el az anya állatot, vemhesen meg nem vállalta a doki.

Azt amelyik a környéken mérgezett húst tesz ki, mert fiatal/öreg ivartalan cica van az utcában...


Kérdező, a cica ösztönből gondozza a kicsiket.

Nálunk volt ilyen befogadott cica csoport, az egyiknek csak annyit láttunk, hogy volt alom nemrég, a kicsik sose kerültek elő, a másiknak pici cicái voltak, és váltva gondozták a kicsiket. Az anyacicák nem piszkálták egymást, valahogy megértették egymást.

2019. máj. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!