Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Beteg lehet a cicám?

Beteg lehet a cicám?

Figyelt kérdés

Tegnap óta furcsán viselkedik, de lehet már előtte is volt valami...Általában leszokott kísérni a buszmegállóba, de már napok óta nem jött utánam, tegnap is mikor megsimiztem gyorsan, vártam hogy utánam jöjjön (hogy aztán majd visszakergessem, nehogy elüssék... :) ) de nem jött, csak feküdt egy helyben...mivel siettem ezért nem figyeltem meg jobban mi baja de most már aggódom...

Amikor hazajövök, általában mindig az ölembe ugrik, dorombol, hízeleg de most a szekrényben találtam rá, ott aludt. Kivettem, és olyan könnyűnek tűnt, meg furán is tartotta magát. Aztán az ölembe raktam, simizni akartam de rám morgott....ilyet még sosem csinált..:(

Aztán visszamászott a szekrénybe de ilyen nagyon lassan, mintha fájna valamije vagy nem is tudom...

Gondoltam a kajára biztos ugrani fog, hivogattam, nem jött. Odatartottam az orra elé a szalámit, erre elfordította a fejét...

Máskor úgy rohanja le a lábamat és karmolja hogy adjak már enni....

Most is ha odamegyek megnézni mi van vele, csak bámul engem, mintha szomorú lenne vagy nem is tudom....Félek valami baja van :(



2018. nov. 9. 07:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég rosszul hanhhgzik. Egyértelmű, hogy beteg és ha nem viszed azonnal állatorvoshoz, el fog pusztulni!
2018. nov. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Mièrt pusztulna el?? Ne idegesìts! 😱😱😱

Akkora lenne a baj? :S

2018. nov. 9. 08:42
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is nagy a baj.

Nem akarlak idegesiteni, de az én cicámnál is igy kezdődőtt, és altatás lett a vége....

Mondjuk ő még kicsi volt.


Nézd, azért morog mert fáj valamije.

Lefogyott, furán tartja magát,

Elbujik mert szenved...

2018. nov. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Pedig ha nem látja doki, valóban lehet ez a vége. Az, hogy így elbújik, azt jelenti, hogy komoly fájdalmai vannak. Kijárós cica, szóval az esetleges okok száma lényegében végtelen.

Minél hamarabb vidd orvoshoz.

2018. nov. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy megcsapta egy autó és belső vérzése van. Nem vicc, azonnal állatorvos, ha meg akarod menteni! 1-es voltam.
2018. nov. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Igen, beteg, és méghozzá súlyosan, ha nem is eszik.

Sürgősen állatorvos!!!

2018. nov. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólókhoz orvoshoz vele, lehetőleg még ma. Minél hamarabb.

Az állat közérzete, a szokásostól viselkedéstől való eltérése (negatív irányba) az egyik legfontosabb és legegyértelműbb jel.

2018. nov. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvos, ez nem játék! Amikor így lóg a kezedben a macska mint a rongybaba, általában lázas, legalábbis én ezt már többször megtapasztaltam. Ha egy macska nem eszik, húzza magát, komoly problémái vannak, ugyanis nem szokták kimutatni, ha fáj valamijük.
2018. nov. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
32%
Nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni. Az enyém például kicsiként mindenhova szaladt utánam aztán egy idő után hirtelen önálló lett. De ki tudja, lehet, hogy jó lenne ha megnézné egy állatorvos.
2018. nov. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
62%
Azért pusztulna el, mert egyértelműen nagy a baj, a "gazdája" meg ide írogat ahelyett hogy rohanna vele állatorvoshoz, mint a villám! Elbújik, morog, nem eszik! Mik ezek ha nem erős intő jelek??
2018. nov. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!