Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicák vajon milyen okosak?...

A cicák vajon milyen okosak? Az én cicám ha csak ránézek rögtön odajön hozzám. Ezt nem ételért csinálja. Ha látja hogy ki nyitok egy szekrény ajtót és azt becsülöm, utána ő is kinyitja. Keresi a társaságomat és megérti azt, hogy ha én nemet mondok.

Figyelt kérdés
Lehet hogy az én cicám kivételesen okos, hiszen bengália cica, viszont én nem erre számítottam, Már csak azért sem, mert amiket olvastam cikkeket, azok olyat írták, hogy a macska kizárólag az étel miatt van az ember közelében semmi másért. Akkor most hogy is van ez?
2018. febr. 21. 23:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Én ha azt mondom az en sima hàzicicàmnak hogy puszi,akkor odajön és puszit ad.Vagy érti azt is,hogy "ott-ott!!"olyankor izgatottan néz,szimatol hogy vajon mit kell levadàsznia.A rovaroktól sem kell félnem,mert azonnal észreveszi a betévedt csúszó màszókat és elkapja vagy szemmel tartja míg ki nem dobom.Nem az ételért teszi.

Valahogy mindig jó előre megérzi ha jön valaki a csalàdbol haza,mikor még nincs is a haz közelében,a macsaka màr ül és nyàvog az ajtóban jelez mint a kutya hogy jön valaki.Ha neki nem tetsző idegen van az ajtó előtt akkor fuj és morog.

2018. febr. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerencséd van,hogy ilyen cicád van! :)

Nekem soha egyik sem volt túl kötődő vagy okos, pedig benti volt mind. Az egyik cicánk aki 2 éve ment el 19 évesen a világ legnagyobb thuglife macskája volt. Pont telibesz@arta az egész világot körülötte, kedveskedhettem én ahogy akartam ha nem akart akkor még csak rám sem méltóztatott nézni...még ahhoz is nagyképű volt,hogy kaját kunyeráljon vagy doromboljon :D

Hatalmas forma volt, igazi kékvérű hercegnő :)

2018. febr. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!